Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Stacja Narciarska Rusin-skii w Bukowinie Tatrzańskiej

Noclegi w pobliżu Stacji Narciarskiej Rusin-skii w Bukowinie Tatrzańskiej

Stacja Narciarska Rusin-skii w Bukowinie Tatrzańskiej

Na Wierchu Rusińskim w Bukowinie Tatrzańskiej znajduje się doskonała stacja narciarska do uprawiania sportów zimowych. Stacja narciarska Rusin-Ski to miejsce idealne na wyjazd na narty z całą rodziną lub grupą przyjaciół. Jest to stok, który nie tylko jest doskonale przygotowany do zjazdów narciarskich, ale również pięknie usytuowany. Ze stoku rozciąga się widok na Tatry. Stok oddalony jest od Zakopanego o około 17 km, zatem jest to idealne miejsce na zimowy, aktywny wypoczynek w górach.>/p>

Udogodnienia na stoku

Narciarze i snowboardziści mogą korzystać z wielu udogodnień na stoku. Jednym z nich jest nowoczesna kolej Porsche, kolej krzesełkowa oraz dwa wyciągi orczykowe. Stok posiada również babylift, czyli wyciąg dla najmłodszych narciarzy. Dzięki zróżnicowanym trasom na stoku doskonale będą bawić się zarówno początkujący narciarze, jak i ci bardzo zaawansowani. Stok posiada również trasę dla uczących się. Jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie.

Wszystkie stoki na Rusin-Ski są dobrze przygotowane do zjazdów. Są prawidłowo oświetlone, sztucznie naśnieżane oraz ratrakowane. Dzięki temu narciarze i snowboardziści nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Stok jest bardzo przyjazny dla rodzin z dziećmi. Posiada plac zabaw oraz tor przeszkód, który dostępny jest również w sezonie letnim. Dzięki temu dzieci spędzają aktywnie i miło czas na świeżym powietrzu.

Trasy na Wierchu Rusińskim są położone na północnych zboczach, co sprawia, że śnieg utrzymuje się tam do późnej wiosny. Stacja narciarska posiada również dobrze zaopatrzoną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego. Wypożyczyć możemy dobrej jakości narty, deski snowboardowe, buty, kije i kaski, a także sanki.

Ceny przejazdów

Cena przejazdu lub karnetu jest zależna od sezonu. W sezonie niskim (do 24 grudnia i od 06 marca) ceny są niższe. Cały cennik możemy sprawdzić i porównać na stronie internetowej wyciągu narciarskiego. Na stronie dowiemy się również jakie są aktualne warunki pogodowe, sprawdzimy ofertę wypożyczalni sprzętu narciarskiego oraz sprawdzimy cennik szkółki narciarskiej. Stacja otwarta jest od poniedziałku do piątku od godziny 09:00.

Oficjalna strona internetowa: http://www.rusin-ski.pl

Polecane obiekty w pobliżu Stacji Narciarskiej Rusin-skii w Bukowinie Tatrzańskiej