Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska

Noclegi w pobliżu Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska

Każdego roku prawdziwe tłumy turystów odwiedzają Tatry. Jedną z najpopularniejszych miejscowości o charakterze typowo turystycznym jest Bukowina Tatrzańska, która jest położona w zupełnie niewielkiej odległości od tych najwyższych, polskich gór. Gdzie warto się udać, gdy szukamy ciekawej rozrywki w Bukowinie Tatrzańskiej?

Miejsce dla każdego

Olbrzymim zainteresowaniem ze strony turystów cieszy się Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska. Jest to największa stacja narciarska na Podhalu, która posiada aż 14 kilometrów różnych tras. Nic dziwnego, że zimą przybywa do Bukowiny Tatrzańskiej mnóstwo osób. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno profesjonaliści, jak i dopiero początkujący narciarze. Ośrodek dysponuje zarówno trasami zjazdowymi, jak i biegowymi.

Co ciekawe, Kotelnica Białczańska to idealne miejsce na aktywny wypoczynek nie tylko zimą. Latem organizowany jest tu Festyn Białczański, który stanowi ciekawe spotkanie miłośników kultury góralskiej. Dla najmłodszych turystów ośrodek w Bukowinie Tatrzańskiej przygotował wyjątkową wioskę skrzatów. Można tu aktywnie spędzać czas także na monsterrollerach czy trasie downhillowej. To wszystko sprawia, że Ośrodek Kotelnica Białczańska to świetne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku.

Godziny otwarcia

Godziny, w których można korzystać z Ośrodka Kotelnica Białczańska są uzależnione od pory roku. Zimą miłośnicy narciarstwa mogą korzystać z tras od poniedziałku do piątku w godz. 9 -16 a w weekendy od 8 do 18.

Ceny w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska

Wydatki związane z zimowym szaleństwem można dopasować indywidualnie. W sprzedaży są zarówno kilkudniowe, jak i kilkugodzinne trasy. Cena zależy także od stopnia trudności i długości trasy.

Z kolei latem można skorzystać z wjazdu koleją. Obowiązują tutaj różne ceny w zależności od ulg ( na przykład dla dzieci do 12 lat jednorazowy przejazd w górę to koszt rzędu 6 zł). Atrakcje takie, jak wioska skrzatów są udostępnione bezpłatnie.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej : http://bialkatatrzanska.pl

Polecane obiekty w pobliżu Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska