Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu Parku Linowego Orla Perć w Brennej

Park Linowy Orla Perć w Brennej

Jeśli szukamy w Brennej miejsca idealnego dla naszych dzieci, park linowy Orla Perć to idealne miejsce na rodzinny wypad. Ta wyjątkowa konstrukcja na palach położona jest w samym sercu miasteczka i zawiera kilka rodzajów tras: zieloną, niebieską, czarną oraz ostatnią, zwaną olrą basztą. Park linowy znajduje się na ulicy Wyzwolenia 40.

Atrakcje parku linowego

Przed wejściem na którąkolwiek z tras parku linowego każdy uczestnik zostaje doskonale przeszkolony z zasad posługiwania się asekuracyjnym sprzętem oraz zostaje w niego ubrany. Nie musimy bać się o bezpieczeństwo naszych dzieci, ponieważ czuwają nad nimi przeszkoleni, doświadczeni instruktorzy. To idealne rozwiązanie również dla dorosłych, którzy zmagają się z lękiem wysokości. Wyprawa do parku może okazać się idealnym momentem na pokonanie swoich słabości i przezwyciężenie ich. Połączymy w ten sposób przyjemne z pożytecznym, bowiem samo miejsce dostarczyć ma turystom przede wszystkim zabawę i radość.

Trasy są naprawdę różnorodne pod względem poziomu trudności, a zaskakujące przeszkody w powietrzu jak deskorolka czy łódka z pewnością dostarczą nam mnóstwo adrenaliny. Aktywny wypoczynek to najlepsze rozwiązanie na weekend z dziećmi czy wycieczkę klasową, gdzie nie ma miejsca na nudę. Park oferuje również mnóstwo innych atrakcji takich jak paintball, różnorodne zabawy integracyjne czy strzelanie z łuku - każdy bez wątpienia znajdzie tu coś dla siebie.

Informacje dla zwiedzających

Park jest czynny sezonowo. W maju, kwietniu, wrześniu i październiku od 10.00 – 18.00, w lipcu i sierpniu od 10.00 – 20.00, natomiast w czerwcu od 10.00 – 19.00. Podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych park ze względów bezpieczeństwa jest zamykany.

Ceny biletów zależą od rodzaju trasy. Do wyboru jest bilet ulgowy i normalny. Trasa zielona to koszt 15 zł za. Ceny wzrastają wraz z trudnością trasy, więc za najtrudniejszy szlak – trasę niebieską połączoną z czarną zapłacimy 40 zł za bilet normalny oraz 30 zł za bilet ulgowy.

Polecane obiekty w pobliżu Parku Linowego Orla Perć w Brennej