Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w okolicy Ocean Parku we Władysławowie

Ocean Park we Władysławowie

Ocean Park we Władysławowie

Każdy, kogo fascynuje podwodne życie koniecznie powinien odwiedzić fantastyczny obiekt, którym niewątpliwie jest Ocean Park we Władysławowie. Jest to miejsce, w którym doskonała zabawa czeka nie tylko na najmłodszych, ale także na dorosłych. To jedyne takie miejsce w całym województwie, a nawet w całej Polsce.

Największe atrakcje

To właśnie tutaj mamy okazję obejrzeć niezwykłe okazy morskich stworzeń, które wykonane zostały w wymiarach rzeczywistych. Atrakcji nie zabraknie dla nikogo. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się tutejsza mini plaża, a także rybacka wioska. Dzieci z pewnością zatrzymają się na dłużej przy ogromnych klockach czy na placu zabaw, który nosi miano największego w całym województwie pomorskim. Niezaprzeczalnym ulubieńcem Ocean Parku jest gadający wieloryb, który rozśmiesza do łez nie tylko najmłodszych. To absolutnie jedyne tego typu widowisko w całym kraju.

Nowoczesne rozwiązania

W Ocean Parku mamy możliwość przeżyć niepowtarzalną przygodę w wirtualnej rzeczywistości, która zdecydowanie przewyższa kina 7D. To prawdziwa gratka nie tylko dla fanów nowoczesnej technologii. Bardzo interesujące są również organizowane tutaj regularnie interaktywne widowiska edukacyjne, przyciągające turystów z całego kraju. Podczas takich widowisk mamy szansę na odkrycie wielu ciekawostek i tajemnic podwodnego życia.

Godziny otwarcia i ceny bieltów

Od maja do czerwca możemy odwiedzić Ocean Park w godzinach od 9:00 do 17:00, a weekendy oraz święta od 10:00 do 17:00. Przez okres wakacyjny, czyli od lipca do sierpnia godziny otwarcia Parku w tygodniu to 9:00 do 20:00, natomiast w weekendy i święta od 10:00 do 21:00. Ocean Park można odwiedzać również we wrześniu w godzinach od 9:00 do 17:00 w ciągu tygodnia oraz od 10:00 do 18:00 w weekendy i święta.

Ceny biletów przedstawiają się następująco:

  • Dziecko poniżej 3 roku życia – wstęp gratis
  • Dziecko w wieku 3-18 lat – 21 zł
  • Osoba dorosła – 27 zł
  • Bilet dla grupy zorganizowanej, minimum 20 osób – 15 zł
  • Sezonowa karta wstępu – 199 zł

Należy pamiętać o tym, że na teren Ocean Parku nie wolno wprowadzać psów. Warto też rezerwować swój wstęp wcześniej. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Ocean Parku: http://ocean-park. esy.es/

Polecane obiekty w okolicy Ocean Parku we Władysławowie