Ocean Park we Władysławowie

Ocean Park we Władysławowie

Każdy, kogo fascynuje podwodne życie koniecznie powinien odwiedzić fantastyczny obiekt, którym niewątpliwie jest Ocean Park we Władysławowie. Jest to miejsce, w którym doskonała zabawa czeka nie tylko na najmłodszych, ale także na dorosłych. To jedyne takie miejsce w całym województwie, a nawet w całej Polsce.

Największe atrakcje

To właśnie tutaj mamy okazję obejrzeć niezwykłe okazy morskich stworzeń, które wykonane zostały w wymiarach rzeczywistych. Atrakcji nie zabraknie dla nikogo. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się tutejsza mini plaża, a także rybacka wioska. Dzieci z pewnością zatrzymają się na dłużej przy ogromnych klockach czy na placu zabaw, który nosi miano największego w całym województwie pomorskim. Niezaprzeczalnym ulubieńcem Ocean Parku jest gadający wieloryb, który rozśmiesza do łez nie tylko najmłodszych. To absolutnie jedyne tego typu widowisko w całym kraju.

Nowoczesne rozwiązania

W Ocean Parku mamy możliwość przeżyć niepowtarzalną przygodę w wirtualnej rzeczywistości, która zdecydowanie przewyższa kina 7D. To prawdziwa gratka nie tylko dla fanów nowoczesnej technologii. Bardzo interesujące są również organizowane tutaj regularnie interaktywne widowiska edukacyjne, przyciągające turystów z całego kraju. Podczas takich widowisk mamy szansę na odkrycie wielu ciekawostek i tajemnic podwodnego życia.

Godziny otwarcia i ceny bieltów

Od maja do czerwca możemy odwiedzić Ocean Park w godzinach od 9:00 do 17:00, a weekendy oraz święta od 10:00 do 17:00. Przez okres wakacyjny, czyli od lipca do sierpnia godziny otwarcia Parku w tygodniu to 9:00 do 20:00, natomiast w weekendy i święta od 10:00 do 21:00. Ocean Park można odwiedzać również we wrześniu w godzinach od 9:00 do 17:00 w ciągu tygodnia oraz od 10:00 do 18:00 w weekendy i święta.

Ceny biletów przedstawiają się następująco:

  • Dziecko poniżej 3 roku życia – wstęp gratis
  • Dziecko w wieku 3-18 lat – 21 zł
  • Osoba dorosła – 27 zł
  • Bilet dla grupy zorganizowanej, minimum 20 osób – 15 zł
  • Sezonowa karta wstępu – 199 zł

Należy pamiętać o tym, że na teren Ocean Parku nie wolno wprowadzać psów. Warto też rezerwować swój wstęp wcześniej. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Ocean Parku: http://ocean-park. esy.es/

Mapa