Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Lunapark Sowiński we Władysławowie

Noclegi w okolicy Lunaparku Słowińskiego we Władysławowie

Lunapark Sowiński we Władysławowie

Lunapark Sowiński we Władysławowie to miejsce niezapomnianej zabawy i przygody, którą wspomina się do końca życia. Dostępne tutaj atrakcje zaspokoją oczekiwania osób w każdym wieku i z pewnością nikt nie będzie się tutaj nudził.

Powstanie lunaparku

Lunapark Sowiński istnieje już od roku 1997. Początkowo zajmował on znacznie mniejszy obszar, jednak dzisiaj jego teren obejmuje aż 4 ha. Założony został jako biznes rodzinny, a założyciele wkładają w jego funkcjonowanie całe swoje serce, co najlepiej widać po liczbie turystów, odwiedzających ten lunapark każdego dnia. Warto zaznaczyć, że zabawa w lunaparku jest w pełni bezpieczna, a wysoko wykwalifikowana kadra nieprzerwanie kontroluje bezpieczeństwo uczestników zabawy. Długoletnie funkcjonowanie sprawia, że wszystkie detale dopracowane są w każdym najmniejszym szczególe, a zabawa jest niezapomniana.

Największe atrakcje lunaparku

Niewątpliwie największą i najpopularniejszą atrakcją lunaparku we Władysławowie jest najwyższa w Polsce kolejka górska o nazwie Tajfun, oferująca niezwykłe przejażdżki dla całej rodziny. Dużą popularnością cieszą się także różnego rodzaju karuzele, koło młyńskie i wiele, wiele innych atrakcji. Lunapark cechuje się również atrakcjami rzadko spotykanymi, takimi jak np. pływające łabędzie czy kule wodne. Odważni mogą wybrać się również do parku linowego. Są tu również karuzele i kolejki, które przeznaczone są dla osób poszukujących mocnych wrażeń. Niesamowite przeciążenia, jazda do góry nogami i zapierająca dech w piersiach prędkość to tylko kilka z odczuć, jakie czekają tutaj na turystów. Ciekawą atrakcją jest Diabelski Młyn, z którego można podziwiać morskie krajobrazy. Warto odwiedzić lunapark o zmierzchu, by na własne oczy zobaczyć niezwykłe oświetlenie, dodające uroku temu miejscu i zachęcające do zabawy. Każdy, kto dość ma już typowych rozrywek, z pewnością mile zaskoczy się wizytą w lunaparku Sowińskim. Tutaj nie można się nudzić. To wspaniała propozycja na spędzenie niezapomnianego weekendu z rodziną czy pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka dla naszej pociechy.

Więcej informacji, a także opisy poszczególnych atrakcji można znaleźć na oficjalnej stronie lunaparku: http://www.lunapark-sowinski.pl/

Polecane obiekty w okolicy Lunaparku Słowińskiego we Władysławowie