Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Oceanarium w Międzyzdrojach

Noclegi w okolicy Oceanarium w Międzyzdrojach

Oceanarium w Międzyzdrojach

Międzyzdroje to doskonałe miejsce na spędzenie wakacji. Można tu śmiało wypocząć na plaży, skorzystać z szerokiej oferty noclegów, ale i poznać najciekawsze miejsca w okolicy. A jest co oglądać! Zarówno wypoczynek, jak i zabawa na wyciągnięcie ręki! Jednym z obowiązkowych punktów dla każdego turysty jest Oceanarium w Międzyzdrojach. Wystawa to zwieńczenie 20 letniej pracy, prawdziwych pasjonatów. Dzięki czemu możemy cieszyć się wieloma gatunkami morskich stworzeń. Baseny zlokalizowane są w samym centrum miasta, przy Promenadzie Gwiazd 4. To w tym miejscu, zwłaszcza latem zorganizowane jest całe życie kurortu, zaś do plaży zaledwie kilka kroków.

Charakterystyka Oceanarium

Oceanarium w Międzyzdrojach to jedno z wielu takich miejsc w Polsce, choć wciąż powstają one nowością turystyczną. Ogromna skala tego obiektu sprawia, że można tu zobaczyć gatunki z odległych zakątków świata. To wspaniały pomysł, szczególnie jeśli zwiedzamy wystawę z dziećmi. Wśród nich największym zainteresowaniem cieszy się rekin pływający w jednym z akwariów. To lekki dreszczyk emocji powoduje, że jest on chętnie odwiedzany. nie ma jednak obaw, bowiem wszystkie baseny zabezpieczone są w taki sposób, aby wykluczyć niebezpieczeństwo zwiedzających, jak i samych ryb

Oprócz typowo morskich i znanych nam wszystkich ryb, w Oceanarium w Międzyzdrojach znaleźć możemy także płaszczki, meduzy, krewetki, ale też piranie i węgorze. Każda wystawa jest dodatkowo opisana, tak aby zwiedzający oprócz emocji związanych z wycieczką, wyniósł stąd bogatą wiedzę na temat poszczególnych stworzeń i środowiska w jakim żyją. Zastrzyk wiedzy, zawsze mile widziany.

Godziny otwarcia i ceny bieltów

Oceanarium godziny otwarcia

  • poniedziałek - sobota 10:00 – 17:00
  • niedziela – nieczynne
  • Oceanarium otwarte jest tylko w sezonie letnim, od 31 marca do 31 października.

Ceny biletów

  • ormalny - 25 złotych
  • ulgowy - 15 złotych
  • zorganizowane grupy - 10 złotych/osoba

Z pewnością warto odwiedzić to miejsce, nie tylko ze względu na dwadzieścia akwariów z morskimi stworzeniami, ale i możliwość poznania biologii morskiej, która jest niewątpliwie jedną z najciekawszych.

Po bardziej szczegółowe informacje moża sięgnąć na oficjalną stronę internetową: http://oceanarium.com.pl/

Polecane obiekty w okolicy Oceanarium w Międzyzdrojach