Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Planetarium w Chłapowie

Noclegi w pobliżu Planetarium w Chłapowie

Planetarium w Chłapowie

Wybierając się na wakacje, na bałtyckie wybrzeże w Chłapowie mamy też możliwość zwiedzania kosmosu. Na terenie miejscowości znajdziemy planetarium oferujące niesamowite widoki. To jedna z wielu atrakcji, które uprzyjemnią nasz czas w tym miejscu i sprawią, że nuda nam nie będzie groźna, choć sam kurort, ma raczej spokojną atmosferę.

Bliżej kosmosu

Spojrzeć w gwiazdy możemy przy ulicy Żeromskiego 44, gdzie znajduje się planetarium. Tu, zaledwie 150 metrów od plaży, znajdziemy nowoczesne rozwiązania, które zapewnią nam ogrom wrażeń i okazję do poznania historii i ciekawostek o wszechświecie. Dostępnych jest kilka spektakli, a najbardziej znane i stanowiące stały repertuar to:

  • The Zula Patrol - Historia Ziemi
  • Polaris - Kosmiczna Łódź Podwodna i Tajemnica Polarnej Nocy
  • Powrót Na Księżyc Na Dobre
  • Z Ziemi do Gwiazd
  • Układ Słoneczny

Galaktyczna wycieczka

Seanse odbywają się w specjalnie przygotowanym namiocie, który wyposażony jest w ekran, otaczający widzów. Ci natomiast mogą odprężyć się na leżakach, które zapewniają komfort podróży w kosmos. Nie zapominajmy, że tego typu seanse, przewidują możliwość przeżycia przygody w tak zwanym wymiarze 5D, czyli z uzupełnieniem obrazu o dodatkowe elementy. Wiatr, deszcz, efekty specjalne dodadzą seansowi jakości. Dwie części seansu, skomponowane są w taki sposób, aby oprócz wrażeń przedstawić nam naukowe fakty. To dobre rozwiązanie dla milusińskich, dla których taka oferta edukacyjna to prawdziwa przyjemność. Niesamowita przygoda, jaką jest przemierzanie galaktyki, możliwa jest dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu. Warto wspomnieć, że seanse odbywają się w języku polskim i angielskim, jeśli więc podróżujemy z anglojęzycznymi przyjaciółmi, także śmiało możemy odwiedzić planetarium. Letnie planetarium to wyjątkowa rozrywka dla całej rodziny, której największym atutem jest jakość seansu, komfort i repertuar. Ten składa się ze stałych projekcji uzupełnianych tematycznymi.

Przydatne informacje

Cennik:

  • Bilet normalny – 22 zł
  • Bilet ulgowy – 17 zł
  • Bilet rodzinny – 65 zł

Planetarium działa tylko podczas sezonu wakacyjnego. Po szczegółowe informacje zapraszamy na oficjalną stronę planetarium: http://planetariumchlapowo.pl/

Polecane obiekty w pobliżu Planetarium w Chłapowie