Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu Nowej Makumby - Parku Rozrywki w Olsztynie

Nowa Makumba - Park Rozrywki w Olsztynie

Jednym z najpopularniejszych miasteczek i jednocześnie stolicą województwa warmińsko-mazurskiego jest Olsztyn. Słynie on, jak zresztą całe Mazury, z jezior, które co roku przyciągają w te rejony rzesze turystów. Prawdziwi zapaleńcy sportów wodnych chętnie korzystają z uroków krainy jezior. Olszyn, będąc ośrodkiem turystycznym, ma w rezerwie szereg innych atrakcji. Jedną z nich jest Park Rozrywki - Nowa Makumba.

O parku

Olsztyński Park Rozrywki - Nowa Makumba istnieje już od 1999 roku i powstał z myślą o turystach, jak i mieszkańcach Olsztyna w niemal każdej grupie wiekowej. Znajdziemy tutaj atrakcje zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych, dlatego park jest chętnie odwiedzany przez wycieczki szkolne, całe rodziny, oraz grupy pracowników czy przyjaciół. Ogromną zaletą tego miejsca jest to, że praktycznie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Oczywiście poszczególne atrakcje są odpowiednio dostosowane do wieku, a nad bezpieczeństwem czuwają doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy.

Atrakcje

Atrakcje oczywiście nieco różnią się w zależności od grupy wiekowej i stopnia zorganizowania grupy. Dla dzieci dostępne są takie rozrywki jak: minigolf, strefa przygody, wioska domków na drzewach, trasy linowe: niebieska i pomarańczowa, segway, dmuchaniec, strzelnica oraz kład. Wycieczki szkolne zorganizowane natomiast mają specjalnie przygotowane rozrywki z mapami, zagadkami, chodzeniem po lesie, przygotowane specjalnie w zależności od wieku, zainteresowań i stopnia sprawności. W tej kategorii dostępne są różne pakiety rozrywek: maluch, starszak, integracja, polowanie, w ruchu, na tropie, poszukiwacz, podróżnik i mega.

Dorośli skorzystać mogą z trasy linowej czerwonej, czarnej, oraz rozrywek typu kład, segway, paintball czy strzelnica. Na terenie parku organizowane są także imprezy dla firm o tematyce: integracja w makumbie czy sniper. Oczywiście dla całych rodzin również organizowane są stosowne atrakcje, np. park linowy, poszukiwanie skarbów czy warsztaty survivalowe. Możliwe jest również urządzanie imprez, wieczorów kawalerskich, panieńskich czy urodziny.

Informacje

Szczegółowe informacje o godzinach otwarcia parku czy cenniku biletów dostępne są na http://makumbapark.pl/

Polecane obiekty w pobliżu Nowej Makumby - Parku Rozrywki w Olsztynie