Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
MOSIR w Ełku

Noclegi w pobliżu MOSIRu w Ełku

MOSIR w Ełku

Urlop to nie tylko okres błogiego wypoczynku, ale także zadbania o siebie. Warto choć odrobinę wolnego czasu poświęcić na ruch. Większość miejsc i kurortów wypoczynkowych oferuje turystom różnorodne możliwości spędzania czasu aktywnie i sportowo. Wiele hoteli ma w swoim portfolio zapisany dostęp do siłowni. Można także skorzystać z miejskich ośrodków sportu i rekreacji, co w skrócie bardzo często występuje pod postacią MOSiR. Do takich miast należy także Ełk.

Wypoczynek na sportowo

Ełcki MOSIR jest w pełni i nowocześnie przygotowany, tak aby spełniać wymagania zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, którzy przygotowują się do zawodów. Kompleks oferuje dostęp do boisk, a także zamkniętych hal, w których można uprawiać wiele sportów, jak na przykład tenis ziemny.

Dodatkowo odbywają się tam różnego rodzaju ćwiczenia grupowe np. zumba czy treningi sztuk walki, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Warto jednak wcześniej zajrzeć na stronę danego obiektu, aby upewnić się na temat godzin otwarcia czy konieczności wcześniejszej rejestracji. Należy pamiętać, że raz na jakiś czas na terenie MOSiRu odbywają się okoliczne imprezy sportowe, z których można skorzystać.

Informacje dla zwiedzających

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://mosir.elk.pl/

 

Polecane obiekty w pobliżu MOSIRu w Ełku