Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu Mariny morskiej w Darłowie

Marina morska w Darłowie

Darłowo to bardzo atrakcyjne miasteczko leżące w paśmie polskiego wybrzeża bałtyckiego. Ze względu zarówno na dogodne położenie jak i na liczne atrakcje turystyczne miejscowość ta jest bardzo chętnie odwiedzana co roku przez licznych gości. Dotrzeć tu można zarówno drogą lądową jak i morską. Najbardziej zatwardziali miłośnicy żeglarstwa, docierający do Darłowa na własnych jachtach nie mogą ominąć atrakcji jaką jest przystać dla jachtów zlokalizowana w Darłowie.

Marina morska w Darłowie

Port znajdujący się w granicach administracyjnych miasta położony jest na zachodniopomorskim szlaku żeglugowym. Jest to bardzo atrakcyjne miejsce - zarówno dla żeglarzy jak i turystów. W sezonie turystycznym, który przypada na miesiące wakacyjne odbywają się tu liczne regaty oraz zawody sportowe. Towarzyszy im otoczka na którą składają się występy artystów oraz rodzinne pikniki. Na terenie darłowskiej mariny odbywają się również liczne koncerty, na których ze względu na charakter tego miejsca dominują szanty, czyli popularne utwory żeglarskie śpiewane zazwyczaj przy akompaniamencie gitary.

Informacje praktyczne

Po kompleksowym remoncie Marina znajdująca się w Darłowie dysponuje siedemdziesięcioma miejscami postojowymi dla jachtów morskich o różnych wymiarach. Planując cumowanie w porcie, warto zwrócić uwagę na fakt, że większość z tych miejsc jest zarezerwowana, a dla gości udostępniono jedynie kilka miejsc postojowych. Wybierając się do Darłowa, warto wcześniej zadzwonić do bosmanatu i upewnić się, czy obecnie są wolne miejsce.

Marina znajdująca się w Darłowie umożliwia postój jachtów o długości od sześciu do siedemnastu metrów. Każde miejsce postojowe wyposażone jest w doprowadzenie mediów - prądu oraz wody. Nowoczesna marina posiada bardzo wysoki standard wypoczynku. Wyremontowana została zgodnie z najwyższymi standardami, jakie obecnie obowiązują w zachodnioeuropejskich portach. W budynku znajdującym się na terenie mariny, żeglarze mogą skorzystać z zaplecza sanitarnego. Dostępny jest również Internet oraz telewizja. Kazdy może zajrzeć do tego miejsca i z bliska poprzyglądać się wyjątkowym obiektm jakimi są jachty. Spacer po darłowskiej Marinie niewątpliwie zalicza się do wyszukanych atrakcji nadmorskich.

Polecane obiekty w pobliżu Mariny morskiej w Darłowie