Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu Magicznych Ogrodów w Kazimierzu Dolnym

Magiczne Ogrody w Kazimierzu Dolnym

Park tematyczny Magiczne Ogrody w Kazimierzu Dolnym stworzony jest z myślą o wszystkich miłośnikach baśni. To jedyne takie miejsce w Polsce. Obejrzeć można tutaj okazy roślin rodem z baśniowego świata, można nawet odwiedzić prawdziwą baśniową krainę. Wycieczka do tego miejsca z pewnością zachwyci nie tylko najmłodszych, ale także starszych. Wstęp do Magicznych Ogrodów to przepustka do świata baśni, które dotąd znaliśmy tylko z kart książek i z ekranu telewizora.

Atrakcje

Ogród podzielony jest na kilka baśniowych krain. Każda z nich to nowe możliwości sensoryczne, pobudzające wyobraźnię dzieci. Spotkamy tutaj niezwykłe rośliny, krzewy, które znamy z kart baśni, a także wiele znanych baśniowych postaci. Cały ogród przywodzi na myśl ogrody renesansowe, w tej też idei został zbudowany. Zachwycające są piękne rośliny, których cały cykl kwitnienia możemy podziwiać na własne oczy. Wszystkie atrakcje są już w cenie, wystarczy tylko zakupić bilet wstępu.

Na terenie ogrodu nie brakuje placów zabaw dla dzieci, zjeżdżalni, huśtawek. Jest kolejka, a nawet prawdziwy zamek wróżek. Starsi mogą skorzystać z pięknie przygotowanej plaży, a nawet popływać tratwą. Na terenie Magicznych Ogrodów znajdują się restauracje i kawiarnie, w których można odpocząć i posilić się po fascynującej przygodzie. Są również wygodne i komfortowe toalety z przewijakami dla najmłodszych turystów. Każdy może zakupić sobie pamiątkę z tego wspaniałego miejsca, a na terenie całego obiektu funkcjonuje otwarte połączenie wi-fi. Atrakcyjna lokalizacja obiektu zapewnia łatwy dojazd z każdego zakątka Kazimierza Dolnego.

Godziny otwarcia i ceny biletów

Ogród otwarty jest od poniedziałku do środy w godzinach od 10:00 do 17:00 oraz w weekendy w godzinach od 10:00 do 19:00. Bilety wstępu można zakupić zarówno w kasie, bezpośrednio przed wejściem, jak i przez Internet. Dzieci o wzroście do 100 cm wchodzą do ogrodu za darmo. Bilet dla rodziny trzyosobowej kosztuje 77 zł, dla rodziny czteroosobowej 99 zł. Każda kolejna osoba płaci 25 zł za wstęp z grupą.

Bilet normalny dla osoby w wieku od 15 do 60 lat kosztuje 32 zł, bilet ulgowy dla dzieci do 14 roku życia i osób powyżej 60 roku życia kosztuje 26 zł. Istnieją również bilety urodzinowe w cenie 1 zł, Dotyczą one zarówno dzieci, jak i dorosłych. Więcej informacji przeczytać można na: www.magiczneogrody.pl

Polecane obiekty w pobliżu Magicznych Ogrodów w Kazimierzu Dolnym