Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Labirynt Park Łeba

Noclegi w okolicy Labiryntu Parku Łeba

Labirynt Park Łeba

Labirynt Park Łeba to niejedyny w Polsce naturalny labirynt, zapewniający rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Na odwiedzających czekają liczne atrakcje, łamigłówki i zagadki do rozwiązania - a przy tym mnóstwo dobrej zabawy i możliwość wspólnego spędzenia wolnego czasu. Labirynt pozwala sprawdzić swoją orientację w terenie, dając jednocześnie okazję do przebywania na świeżym powietrzu, a wśród licznych atrakcji każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Naturalne labirynty

Naturalne labirynty są jedną z najpopularniejszych atrakcji parku. Jest ich trzy, a każdy z nich gwarantuje fantastyczną rozrywkę. W labiryntach znajdują się kolejne bazy (zadaniem zwiedzających jest ich zdobywanie) i platformy widokowe. Rodziny z dziećmi mogą skorzystać z wypożyczalni drewnianych wózków, ułatwiających przejście labiryntu, jest również możliwość zakupu mapy - na wypadek, gdyby ktoś się zgubił.

Gry i zabawy rodzinne

Na terenie parku znajdują się miejsca, w których można zagrać w wiele ciekawych gier. Odwiedzający mogą zagrać w boule - jest to tradycyjna gra towarzyska, popularna szczególnie we Francji. Gracze rzucają dużymi kulami, a celem gry jest umieszczenie swojej kuli jak najbliżej małej, umiejscowionej w pewnym miejscu kuli - osoba, której się to uda, zostanie zwycięzcą. "Magiczny ogród drewnianych gier wielkoformatowych" jest atrakcją, która na pewno zainteresuje odwiedzających z dziećmi - zwłaszcza, jeśli są to dzieci ciekawe świata i skłonne do rozwiązywania kolejnych łamigłówek podczas zabawy. Wielkoformatowe gry logiczne, zagadki i układanki zapewnią najmłodszym zabawę na długi czas.

Zajęcia dla dzieci z animatorami

Zorganizowane grupy odwiedzające Park mogą skorzystać z oferty zajęć dla dzieci, prowadzonych przez animatorów. Większość tego typu zabaw odnosi się do znanych i lubianych przez dzieci bajek, opowieści i filmów - na przykład popularnych Pokemonów, Minionków czy Harry'ego Pottera. Podczas zabaw dzieci mogą przenieść się w świat swoich ulubionych bohaterów i wspaniale spędzić czas.

Godziny otwarcia i ceny biletów

Park jest otwarty w godzinach od 10:00 do 17:00 w okresie 1 maja do 30 czerwca oraz od 1 września do 10 października. W lecie czyli w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia park otwarty jest w godzinach 10:00- 20:00.

Ceny biletów są różnicowane. Za bilet normalny należy zapłacić 20 zł, bilet ulgowy wynosi 15 zł. Dzieci do lat 4 nie obowiązuje opłata za wstęp. Za zajęcia grupowe z animatorem musimy zapłacić 15 zł za osobie.

Strona internetowa: http://www.labiryntparkleba.pl

Polecane obiekty w okolicy Labiryntu Parku Łeba


Byłeś tam? Podziel się wrażeniami!