Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu Klocki Karpacz

Klocki Karpacz

Klocki Karpacz należy do najciekawszych atrakcji czekających na turystów w Karpaczu. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Kolorowy świat klocków dostarczy wiele zabawy zarówno najmłodszym, jak i dorosłym gościom.

Ekspozycja kloców

Klocki Karpacz to największa ekspozycja kloców Lego na terenie Karpacza. Znajdują się tutaj niepowtarzalne, oryginalne modele, które zostały zaprojektowane przez zespół wystawy. Modele nawiązują tematycznie do okolicy Karpacza i przedstawiają np. Obserwatorium Meteorologiczne na Śnieżce, Świątynię Wang, Postać Karkonosza – Ducha Gór oraz inne ciekawe budynki oraz ruchome modele. Jest to idealne miejsce dla dzieci, klimat wystawy budzi fascynację najmłodszych i pozwala rozwijać ich wyobraźnię. Po zwiedzaniu wystawy goście mogą także skorzystać z kącika zabawy, gdzie można wykazać się kreatywnością i wyobraźnią. Przy ekspozycji funkcjonuje również sklep z klockami Lego.

Unikalne modele

Wystawa obejmuje około 200 unikalnych modeli, do których budowy wykorzystano pół miliona klocków. Każdy z modeli powstał na podstawie oryginalnego projektu opracowanego przez twórców wystawy. Niektóre z makiet są ruchome. Wystawę otacza atrakcyjna gra muzyki, ruchu i świateł. Oprócz modeli związanych z okolicą Karpacza, odwiedzający mogą także zobaczyć model fabryki z linią produkcyjną, Wyspę Piratów, Gwiezdne Wrota, Świętego Mikołaja. Bardzo dużym zainteresowaniem gości cieszą się również modele kolekcjonerskie z serii Star Wars, Atlantis, Sity i Technic. Atrakcją jest Unikatowa Mini Figurka Turysty z Karpacza, oryginalna pamiątka wydana i zaprojektowana przez organizatorów wystawy.

Wydarzenia

Klocki Karpacz przygotowują wiele wydarzeń, między innymi Rodzinne Budowanie z Klocków Lego. Jest to festyn organizowany we współpracy z miastem Karpacz, w czasie którego dzięki połączonym siłom wszystkich gości zostaje wzniesiony nowy model. Festyn dostarcza okazji do zabawy dla całej rodziny. Jednym z projektów stworzonych w czasie imprezy jest dwumetrowa figura przestawiająca Ducha Gór, która obecnie stanowi jeden z eksponatów.

Zwiedzanie

Godziny otwarcia – codziennie od 10:00 do 18:00. Ceny biletów: normalny – 12 zł, ulgowy – 8 zł, rodzinny 2+1 – 30 zł, rodzinny 2+2 – 36 zł, rodzinny 2+3 – 42 zł.

Więcej informacji można poczytać na stronie www: http://klocki.karpacz.pl/

Polecane obiekty w pobliżu Klocki Karpacz


Byłeś tam? Podziel się wrażeniami!