Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Jurajski Park Dinozaurów

Noclegi w pobliżu Jurajskiego Parku Dinozaurów

Jurajski Park Dinozaurów

Pod Białymstokiem w miejscowości Wasilków, na ulicy Nadawki znajduje się niezwykle interesujące miejsce – Jurajski Park Dinozaurów zwany inaczej „Muzeum Dziejów Ziemi”. Odnaleźć tam można miejsce, w którym prehistoria odradza się na nowo. Jest to teren, który zaprasza do poznawania zamierzchłej historii dinozaurów. W parku odnajdziemy wiele ciekawych miejsc, porcję wrażeń oraz niezwykłą zabawę zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Ścieżka edukacyjna

W Jurajskim Parku Dinozaurów znajdziemy przede wszystkim wiele gatunków tych stworzeń. Podziwiać można zarówno ogromne okazy, jak i niewielkie dinozaury, które żyły wiele lat temu. Jest to ciekawa lekcja historii dla najmłodszych. Ścieżka edukacyjna pozwala na przekonanie się jak wyglądał świat wiele milionów lat temu. Spacerując po parku natkniemy się na coraz to nowe okazy. Obok każdego dinozaura znajduje się tabliczka, dzięki której poznamy jego historię. Stworzenia te można pogłaskać, zrobić sobie z nimi zdjęcie i przede wszystkim podziwiać.

Pozostałe atrakcje

W parku znajduje się również lunapark, który dostarcza wielu wspaniałych atrakcji. Znajdziemy tu baseny z łódkami, trampoliny, tor kartingowy, park linowy, różnego rodzaju kolejki oraz strzelnicę paintball. Wszystkie te atrakcje są dostępne w sezonie wiosenno-letnim w zależności od panującej pogody na zewnątrz. Najmłodszym z pewnością spodoba się przejażdżka kolejką „Pirat”, skakanie na trampolinach oraz dmuchane miejsca do zabaw. Starsze dzieci mogą pojeździć na gokartach oraz na mini rollercoasterze. Park posiada również doskonałą bazę gastronomiczną. Znajduje się tam specjalny bar, który pozwala na zjedzenie smacznego posiłku bez konieczności wyjścia z parku.

Cennik parku

Aktualny cennik Jurajskiego Parku Dinozaurów oraz lunaparku znajduje się na stronie internetowej parku: www.jurajskiparkdinozaurow.pl. Bilet normalny kosztuje 16 złotych, natomiast ulgowy 13. W parku rozrywki obowiązuje osobny cennik i w zależności od atrakcji zapłacimy od kilku złotych do 26 złotych za gokarty w weekend. Wszelkie atrakcje są dostępne pod warunkiem odpowiednich warunków atmosferycznych, o czym warto pamiętać wybierając się do tego miejsca.

Polecane obiekty w pobliżu Jurajskiego Parku Dinozaurów