Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Jazda konna w Dąbkach

Noclegi w pobliżu stadniny koni w Dąbkach

Jazda konna w Dąbkach

Jazda konna jest uprawiana chętnie nie tylko przez turystów, ale także mieszkańców w nadmorskiej miejscowości Dąbki. Rozwijaniu pasji lub sprawdzaniu się w jeździe konnej doskonale sprzyja Ranczo Mustafa, utworzone przez właścicieli z pasji do koni. To wspaniała rozrywka, z której warto skorzystać podczas wakacji w Dąbkach.

Mustafa

Stadnina posiada wiele koni - około 30 ogierów, klaczy, źrebaków, wałachów czy kucyków. Najcenniejszym zwierzęciem, a zarazem przewodnikiem tego wcale niemałego stada jest ogier Mustafa - który jednocześnie jest laureatem Derby Warszawa na Służewcu z 1997 roku. Oprócz dużej liczebności koni ranczo oferuje także duży, prywatny teren, na którym można do woli jeździć konno. Przepiękna przyroda, połączona z aktywnością fizyczną skutecznie sprzyja prawdziwemu relaksowi, dlatego też na Ranczo często zaglądają goście.

Ranczo oferuje autentyczny kontakt z naturą. Ze względu na bliską lokalizację do morza zachęca do skorzystania z jazdy konnej zarówno o świcie, jak i zachodzie słońca, co zapewnia niesamowite widoki i stwarza niezapomniane wrażenia. Dodatkowym atutem stadniny jest to, że jazdy konnej próbować tu mogą wszyscy - zarówno dorośli, jak i dzieci - przede wszystkim dzięki hodowanym w stadninie koniom różnego rodzaju oraz wzrostu.

Przejażdżka konna dla każdego

Możliwość skorzystania z jazdy konnej ma każdy, kto zechce odwiedzić ranczo. Dodatkowo na dzieci czeka jeszcze jedna bardzo miła atrakcja w postaci specjalnie dla nich stworzonego mini zoo.

Cennik

Goście Rancza mogą liczyć na niższe ceny jazdy konnej. Jazda na lonży (20 minut) to koszt 45 złotych, ujeżdżalnia (45 minut) - 50 złotych, godzina jazdy w terenie - 70 złotych, oprowadzanie - 5 kółek - 40 złotych, jedno kółko 10 zł. Osoby korzystające z noclegu na ranczu płacą nieco niższe ceny.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Rancza Mustafa: www.ranczomustafa.pl.

Polecane obiekty w pobliżu stadniny koni w Dąbkach