Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Przystań żeglarska w Dąbkach

Noclegi w pobliżu Przystani Żeglarskiej w Dąbkach

Przystań żeglarska w Dąbkach

Piękne otoczenie i dużo zieleni doskonale wpływają na wypoczynek i relaks turystów w Dąbkach, a tak doskonałe walory przyrodnicze można tutaj dodatkowo połączyć z niepowtarzalną okazją do uprawiania ulubionych sportów wodnych. Przystań przy ulicy Dąbkowickiej 7 położona jest nad czystym jeziorem Bukowo i nie tylko umożliwia zacumowanie jachtu, łodzi czy dowolnego innego sprzętu pływającego, ale także oferuje rejsy turystyczne niewielkim statkiem wycieczkowym "Milka".

Oferta przystani

Ponadto przy przystani możemy skorzystać z możliwości wypożyczenia sprzętu wodnego - bądź zapisać się do szkoły windsurfingu. Działająca przy przystani żeglarskiej w Dąbkach firma zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem szkoły windsurfingowej, organizacją obozów w Dąbkach oraz propozycją wczasów na przystani żeglarskiej, a także umożliwia wypożyczenie interesującego nas sprzętu wodnego.

W okolicy Dąbek oprócz możliwości uprawiania sportów wodnych, możemy także skusić się na wędkarstwo na jednej z przeznaczonych specjalnie do wędkowania łodzi - oferta skierowana jest zarówno do osób samotnie podróżujących, jak i całych rodzin, a oprócz sprzętu wodnego wypożyczyć tu można także rowery i gokarty lub wyruszyć na zorganizowaną przez firmę wyprawę pieszą lub rowerową po okolicy.

Cennik

Sprzęt wodny do windsurfingu wypożyczać można na godziny (45-50 zł), dni (160-200 zł) lub cały tydzień (700-800 zł). Za godzinę użytkowania kitesurfingu zapłacimy 50 zł (za dzień - 200 zł, za tydzień - 150 zł). Z kolei wynajęcie na przykład kajaka to koszt 10 zł za godzinę, 50 zł za dzień i 250 zł za cały tydzień. Rower wodny, katamaran i łódź wikingów wypożyczyć możemy tylko na godzinę lub cały dzień, przy czym koszt wynajęcia roweru wodnego to odpowiednio 15 i 80 zł, katamaranu 45 i 200 zł, a Łodzi Wikingów - 80 i 250 zł. Można również skorzystać ze szkoleń windsurfingu, przy czym poziom szkolenia dostosowany jest do umiejętności uczestnika.

Oficjalna strona, na której znajdziemy więcej informacji na temat możliwości wypoczynku przy Przystani Żeglarskiej to: www.jot2.com.pl.

Polecane obiekty w pobliżu Przystani Żeglarskiej w Dąbkach


Byłeś tam? Podziel się wrażeniami!