Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Europark Krasnal w Darłówku

Noclegi w pobliżu Europarku Krasnal w Darłówku

Europark Krasnal w Darłówku

Europark Krasnal stanowi największy w Polsce park rozrywki, w którym zarówno na dzieci, jak i pragnących dziecięcych zabaw dorosłych, czeka aż dwadzieścia różnych karuzel, a także bujaki, strzelnice, gry zręcznościowe i wiele innych atrakcji, które zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusty osób, pragnących ciekawej rozrywki na świeżym powietrzu. Park istnieje od 30 lat i przez ten czas bez przerwy odwiedza kolejne miasta na terenie Polski, ale i Europy.

Największy polski lunapark

Po raz pierwszy Europark Krasnal pojawił się w Bydgoszczy 30 lat temu, wyposażony przez założycieli - Państwa Zielińskich – wyłącznie w łańcuchową karuzelę, która w bardzo szybkim czasie stała się nieprawdopodobną atrakcją regionu. Powstawanie kolejnych interesujących miejsc zabaw i poszerzanie oferty sprawiło, że miejsce bardzo szybko zyskało miano Największego Polskiego Lunaparku. Mało kto wie, że w 2004 oraz w 2005 roku Europark Krasnal zawitał do Estonii, gdzie podobnie jak w Polsce stanowił niebywałą atrakcję estońskich miast, do tego stopnia, że wziął udział w tamtejszym reality show. Jest to jedyny polski Lunapark, który zdecydował się na wyjazdy poza granice kraju.

Atrakcje

Na odwiedzających czekają w nim: Ranger, Top Spin 2, break dancer, roller coaster, Hollywood, autodrom, gabinet strachu, gabinet śmiechu, kolejka smok, karuzela łańcuchowa, zjeżdżalnia, karuzela Pokemon, kolejka, karuzela wenecka, skutery wodne, trampolina, kolejka Circus, konwój, karuzela zabawkowa, karuzela łańcuszkowa, suchy basen, labirynt, formuła I, byk rodeo, motor-cross, bungee, armatki pneumatyczne, loterie, strzelnice, cymbergaj, bujaki, urządzenia sprawnościowe, zabawki dmuchane.

Informacje dla zwiedzających

Europark Krasnal otwarty jest dla odwiedzających w dni powszednie od godziny 14:00, natomiast w weekendy od godziny 11:00. Zamykany jest po wyjściu ostatniego gościa.

Ceny biletów

  • Top Spin 12 zł
  • Break Dancer 12 zł
  • Motor-Cross 12 zł
  • Autodrom 10 zł
  • Kolejka Smok 10 zł
  • Pozostałe atrakcje 7 zł

Więcej informacji o Europarku Krasnal i jego atrakcjach można znaleźć na stronie internetowej: http://www.krasnaleuropark.pl

 

Polecane obiekty w pobliżu Europarku Krasnal w Darłówku