Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Escape Room Project Un-Lock w Karpaczu

Noclegi w pobliżu Escape Roomu Project Un-Lock w Karpaczu

Escape Room Project Un-Lock w Karpaczu

W ostatnich miesiącach dużą popularność zyskały Escape Roomy. Zabawa w takim miejscu polega na tym, że rodzina lub grupa znajomych zostaje zamknięta na godzinę w pomieszczeniu i aby się z niego wydostać musi rozwiązać serię zagadek. Teraz z takiej interesującej formy rozrywki mogą skorzystać goście malowniczego Karpacza na Dolnym Śląsku. Escape Room Project Un-Lock zlokalizowany jest na ul. Konstytucji 3 Maja 20/1.

Schron

Goście i mieszkańcy Karpacza mają w Escape Roomie do wyboru dwie propozycje. Pierwsza to Schron Przeciwatomowy. Głównym celem jest uratowanie Karpacza przed wybuchem nuklearnym. Sytuacja zamkniętych w pokoju graczy przedstawia się następująco: temperatura reaktora szybko podnosi się w górę, a tylko 50 minut dzieli Karpacz, jego mieszkańców i turystów od nuklearnej zagłady. Niecałą godzinę mają śmiałkowie na wspólne rozwiązanie zagadek i uratowanie miasta.

Mafia

Druga możliwa opcja do wyboru nosi tytuł Porachunki Mafijne. Zadanie uczestników jest proste: odkryć kto niegodziwie zastrzelił Don Luciano, znaleźć sprytnie ukryte i należące do gangsterów wielkie pieniądze i oczywiście wydostać się z pokoju. Na to wszystko musi wystarczyć 50 minut.

Informacje dla turystów

Escape Room zostaje udostępniony uczestnikom na 1 godzinę, 50 minut trwa gra, natomiast 10 minut to czas na pamiątkowe fotografie oraz krótką rozmowę z osobą prowadzącą grę, czyli „mistrzem gry.” Osoby poniżej 16 roku życia, które chcą wziąć udział w jednej z gier muszą posiadać zgodę podpisaną przez osobę pełnoletnią. Escape Room Karpacz Project Un-Lock czynny jest w godz. 10:00 – 22:00.

Cennik (płatność na miejscu gotówką):

  • 2 osoby 60 zł
  • 3 osoby 80 zł
  • 4 osoby 100 zł
  • 5 osób 120 zł
  • 6 osób 140 zł

Więcej szczegółów dostępnych pod adresem: http://www.escaperoomkarpacz.pl/

Polecane obiekty w pobliżu Escape Roomu Project Un-Lock w Karpaczu