Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Dinopark Szklarska Poręba

Noclegi w pobliżu Dinoparku Szklarska Poręba

Dinopark Szklarska Poręba

Olbrzymie gady sprzed milionów lat - dinozaury - wielu z nas fascynują, a to, jak wyglądały i jakie miały zwyczaje potrafi być bardzo interesujące. Dinopark w Szklarskiej Porębie to miejsce, gdzie możemy stanąć oko w oko z tymi niesamowitymi zwierzętami i przeżyć wspaniałą przygodę.

Co można znaleźć na miejscu?

W Dinoparku na zwiedzających czekają liczne rekonstrukcje dinozaurów, odwzorowane w naturalnej wielkości. Zostały one rozmieszczone w lesie, wśród ogromnych drzew i wielkich skał, co tylko potęguje wrażenie przeniesienia się do poprzedniej epoki. Gady zostały bowiem wykonane z ogromną dbałością o szczegóły i pomimo, że się nie poruszają - wyglądają zupełnie, jakby były żywe i przechadzały się wśród drzew, podgryzając liście.

Oprócz dinozaurów

Dla tych, którym oglądanie ogromnych dinozaurów nie wystarcza, przygotowano kino 6D. Jest to jeden z najnowocześniejszych rodzajów kina - połączenie trójwymiarowego obrazu, znanego z kin 3D, z dodatkowymi efektami - fotele wibrują i poruszają się, na widzów tryska woda, pada śnieg lub zaczyna wiać silny wiatr, co niesamowicie potęguje intensywność doznań. Widz ma wrażenie, że nie tylko ogląda film, ale znajduje się w centrum akcji, otoczony przez filmową rzeczywistość. To niesamowite przeżycie. Filmy wyświetlane w kinie 6D dotyczą oczywiście tematyki dinozaurów, jak i cały Dinopark, więc są nie tylko świetną rozrywką, ale także pozwalają dowiedzieć się nowych rzeczy i mają niemałą wartość edukacyjną.

Atrakcja dla najmłodszych

Dinopark to miejsce, które szczególnie spodoba się dzieciom. Dla najmłodszych, poza wszystkimi innymi atrakcjami, przygotowano także kilka specjalnych - dzieci mogą pobawić się w olbrzymiej piaskownicy, w której znajduje się również szkielet dinozaura, albo poszaleć na wspaniałym, dwupoziomowym placu zabaw z masą przeszkód i atrakcji. Nieopodal znajduje się park linowy "Małpi Gaj", plac dmuchańców i kolejka Flinstonów.

Informacje turystyczne

Strona internetowa: http://www.dinopark.com.pl/

Polecane obiekty w pobliżu Dinoparku Szklarska Poręba