Archidiecezjalny Dom Rekolekcyjny

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Prusa, Nałęczów, lubelskie
za nocleg od
35 PLN
liczba miejsc
96

O nas

Archidiecezjalny Dom Rekolekcyjny pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej, czyli tak zwany Dom Rekolekcyjny na Jabłuszku położony jest na wzgórzu w Nałęczowie, malowniczej miejscowości leżącej w województwie lubelskim, wśród zapierającej dech w piersiach zieleni. W pobliżu znajduje się las, rzeka, pola i łąki... W jego otoczeniu można znaleźć także liczne wąwozy, które są prawdziwą atrakcją tej części Polski. 

Obiekt ten zbudowany jest z czerwonej cegły i cechuje go oryginalna architektura. Dom rekolekcyjny ciągle dostosowywany jest do potrzeb odwiedzających go gości, a poprzez liczne remonty staje się im znacznie przyjaźniejszy. Niegdyś pełnił on przeróżne funkcje, między innymi jako szkoła dla dziewcząt. Dziś natomiast przyjeżdżają tu wspólnoty i grupy z całej Polski, by odbyć rekolekcje, a także odpocząć od codzienności i problemów z nią związanych. Równie często księża i siostry zakonne przeżywają w Domu na Jabłuszku swoje dni skupienia. Z pewnością jest to miejsce przystosowane do każdego, kto pragnie ciszy, spokoju, czy też modlitwy. Posiada ono w pełni medialną i wyposażoną salę konferencyjną (projektor, nagłośnienie, telewizor, możliwość podłączenia laptopa), monitorowany parking, dwie kaplice, ogród z widokiem na panoramę przepięknego Nałęczowa, nowoczesne kuchenne zaplecze, a także przytulne pokoje różnej wielkości (2, 3, 4 i więcej osobowe).

Łącznie znajdzie się tu miejsce dla 96 osób. Posiłki serwowane przez pracowników domu są naprawdę pyszne i zdrowe, gdyż przyrządzają je ludzie z pasją z produktów pochodzących od okolicznych rolników, z którymi Dom Rekolekcyjny na Jabłuszku współpracuje od wielu lat. Cena za miejsce w pokoju to 40 zł bez wyżywienia oraz 75 zł z wyżywieniem, w którego skład wchodzą trzy pyszne posiłki. W przypadku gdy odwiedzają nas grupy powyżej 40 osób, cena ustalana jest indywidualnie. Jeśli więc interesuje Cię nasza oferta, nie zwlekaj, zarezerwuj pokój już dziś, gdyż w Domu na Jabłuszku rezerwacje dokonywane są nawet na kilka miesięcy przed planowanym przyjazdem. Zapraszamy!

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe8
pokoje2 osobowe8
pokoje3 osobowe6
pokoje4 osobowe9
pokoje6 osobowe1
pokoje7 osobowe3

Pokoje

Niektóre pokoje: z łazienkami.

Obiekt

Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także: miejsce na ognisko, taras.

Ośrodek tworzą 2 budynki malowniczo osadzone w ogrodzie wypełnionym zielenią oraz bogactwem drzew ozdobnych i owocowych, na terenie obiektu znajdują się 2 kaplice, a liczne znaki religijne wkomponowane w ogród sprzyjają indywidualnej modlitwie w plenerze; w Domu istnieje możliwość zorganizowania noclegu i wyżywienia grupom pielgrzymkowym i turystycznym udającym się do Kazimierza Dolnego, Kozłówki (Pałac Zamoyskich), Lublina oraz Wąwolnicy (Sanktuarium MB Kębelskiej);

Imprezy i konferencje

Sala konferencyjna na 100 osób.

Gastronomia

Do dyspozycji gości: jadłodajnia. Oferujemy: możliwość całodziennego, domowego wyżywienia, smaczne domowe posiłki.

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.

podobne w okolicy
usługi noclegowe w okolicy
noclegi w okolicy