Flisak - Hotel & Restauracja

adres
ul. Mały Rynek, Sandomierz, świętokrzyskie
za nocleg od
75 PLN
liczba miejsc
32

O nas

Na ternie naszego obiektu znajduje się hotel, w którym goście mogą odpocząć oraz restauracja, gdzie serwujemy smaczne dania polskiej kuchni. Znajdujemy się w centrum miasta, dlatego też przybywa do nas wielu turystów w czasie swoich podróży turystycznych i służbowych. Zmęczeni zwiedzaniem zabytków szukają cichego kąta, w którym mogą spędzić miło czas i nabrać energii na dalsze wojaże. Z naszej strony staramy się zapewnić im profesjonalną obsługę, wysokie standardy oraz przyjazną atmosferę, do której chętnie się wraca. Bliskość zabytków naszego pięknego, królewskiego miasta sprawia, że nasz obiekt stanowi idealny punkt wypadowy do dalszych wypraw. Sami również służymy radą, gdzie warto się udać. Zapewniamy przy tym smaczne wyżywienie i napoje, które dodają ochłody w upalne, letnie dni bądź ogrzewają w czasie chłodnych, zimowych poranków.

Obok noclegów zajmujemy się również organizowaniem konferencji, bankietów oraz imprez okolicznościowych. Nasze sale przygotowane są na przyjęcie licznego grona uczestników oraz zapewnienie im warunków do wyśmienitej zabawy. Oferujemy specjalność naszego ośrodka, przysmak kuchni sandomierskiej - miody sandomierskie. Lokal jest w klimatyzowany - dlatego nawet w upalne dni, gościom nie będzie doskwierał dyskomfort.

Dla naszych gości przygotowaliśmy jedno, dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe pokoje, w których mogą się zrelaksować i wypocząć po ciężkim dniu. Wyposażyliśmy je we wszelkie wygody: osobną łazienkę, telewizor oraz bezpłatny dostęp do internetu. Dzięki klimatowi sprzyjającemu odprężeniu, nasi goście mogą odetchnąć przed dalszym zwiedzaniem tego królewskiego miasta. Dla tych, którzy przybywają do nas własnymi samochodami mamy także miejsce na hotelowym parking.

Obok pięknych, świetnie utrzymanych zabytków, miasto może się również pochwalić wspaniałym krajobrazem, który wielu podróżnikom z całego kraju zapiera dech w piersi. Tym, którzy lubią zwiedzać polecamy szczególnie kościoły i miejsca sakralne znajdujące się na terenie Sandomierza oraz Zamek Królewski. Wyjątkowo interesująca jest Podziemna Trasa Turystyczna oraz Brama Opatowska. Osobą, dla których nie straszne są dłuższe piesze wędrówki rekomendujemy Góry Pieprzowe - jedne z najstarszych na terenie Polski.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe140/pokój
pokoje2 osobowe180/pokój
pokoje3 osobowe240/pokój
pokoje4 osobowe300/pokój