Ośrodek Wczasowy Ewunia

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Kasprowicza, Świnoujście, zachodniopomorskie
za nocleg od
55 PLN
liczba miejsc
56

O nas

Ośrodek wypoczynkowy Ewunia znajdujący się w centrum dzielnicy uzdrowiskowej Świnoujścia, umożliwia wygodne skorzystanie z umiejscowionej w pobliżu bazy zabiegowej. Jest to więc idealne miejsce dla osób chcących skorzystać z uzdrowiskowego leczenia i rehabilitacji, ale także wypocząć w ciszy i spokoju w Świnoujściu – jedynym w Polsce miastem położonym na trzech wyspach: Uznam, Wolin i Karsibór oraz w sumie na 44 pomniejszych wyspach i wysepkach. To właśnie dzięki temu położeniu Świnoujściu zawdzięcza swój specyficzny, ceniony ze względu na lecznicze właściwości mikroklimat. Pokoje w ośrodku wczasowym Ewunia Ośrodek wczasowy Ewunia to możliwość noclegu w przygotowanych na przyjęcie gości pokojach 1-, 2- i 3-osobowych oraz apartamentach o większej powierzchni. W części pokojów znajdują się osobne łazienki, do części z nich należą wspólne łazienki na korytarzu. Pokoje są wyposażone także w telewizję, radio, telefon, czajnik bezprzewodowy, podstawowe naczynia, ręczniki oraz wyposażenie na plażę, jak ręczniki i parawany. Specjalnością ośrodka jest kuchnia na miejscu oferujące śniadania w cenie noclegu, ale też całodniowe wyżywienie z nastawieniem na kuchnię polską. Okoliczne atrakcje Ośrodek wczasowy Ewunia położony jest w zacisznej części Świnoujścia, w której mieści się zaplecze uzdrowiskowe tego miasta. Uzdrowisko Świnoujście należy do jednego z największych i najbardziej nowoczesnych w kraju, a jego głównym atutem są odkryte sto lat temu solanki bromkowo-jodkowo-sodkowe, służące przede wszystkim korzystnie osobom z problemami górnych dróg oddechowych. Goście ośrodka mają też niedaleko do plaży, raptem 150 metrów do przejścia, a w lecie mogą odpocząć także na dużych tarasach pozwalających na organizowanie spotkań na świeżym powietrzu. W ramach dodatkowo płatnych atrakcji, ośrodek oferuje wycieczki zorganizowane do Fortu Gerharda i Fortu Aniola, wycieczki rowerowe, na które można wypożyczyć sprzęt na miejscu czy zwiedzanie muzeum morskiego przybliżającego historię i przyrodę Świnoujścia i jego okolic.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty180/apartament
pokoje1 osobowe62-85/pokój
pokoje2 osobowe110-170/pokój
pokoje3 osobowe165-245/pokój

W cenie noclegu: śniadanie.

Pokoje

Niektóre pokoje z łazienkami. W pokojach: TV-SAT, radio, telefon, czajnik bezprzewodowy, naczynia, ręczniki, leżaki, parawany.

Zadowoleni klienci o nas


Moja recenzja jest ocena :) ( 10 pkt na 10 mozliwych :)Kilka dni wspanialego odpoczynku. Polecam z pelna odpowiedzialnoscia i serdecznie pozdrawiam wspaniala ekipe "Ewuni" :)