Hotel Europa ***

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 692 066 942
adres
al. Niepodległości, Sopot, pomorskie
za nocleg od
80 PLN
liczba miejsc
63

O nas

Hotel Europa znajduje się w centrum Sopotu, to obiekt kameralny, który umożliwia naszym gościom komfortowy wypoczynek. W obiekcie znajdują się 64 miejsca noclegowe, w 27 pokojach 2-osobowych, 3 pokojach 1-osobowych i dwóch pokojach studio – dla 3 i 4 osób (2+1 i 2+2). Oferujemy elegancki wystrój i wyposażenie, na które składa się telewizja kablowa i dostęp do internetu. Dla naszych gości przygotowaliśmy także pokoje Eko, gdzie nie ma żadnych urządzeń emitujących szkodliwe promieniowanie (TV, monitor itp.). Jeden z pokoi 2-osobowych może być wykorzystany na pobyt dla jednej osoby. Ceny noclegów ulegają zmianie, ze względu na sezon. Dzielimy je na trzy okresy – sezon niski, średni i wysoki. Pokoje są eleganckie i przede wszystkim przytulne, gwarantują odpowiedni relaks wszystkim gościom. Przy wynajęciu dziesięciu pokoi oferujemy salę konferencyjną gratis. Wtedy też obowiązuje cennik grupowy. Ceny noclegów nie zawierają śniadań, istnieje możliwość ich wykupienia w cenie 35 zł/ os. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14:00, kończy o godz. 11:00. Naszym gościom oferujemy także wynajęcie (za opłatą) luksusowego samochodu na różnego rodzaju okoliczności (śluby, przyjęcia). Koszty za paliwo także ponosi gość. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, które można podzielić na cztery mniejsze pomieszczenia. Wszystkie mają profesjonalny sprzęt techniczny. Oferujemy przerwy kawowe, lunche, obiady. W Hotelu Europa znajduje się sauna. Do atutów hotelu należy także lokalizacja. To miejsce przeznaczone zarówno dla turystów indywidualnych, jak i gości biznesowych. Turyści szukający atrakcji w pobliżu nie będą zawiedzeni. Położenie w centrum Sopotu pozwoli zaledwie w kilka minut dotrzeć do deptaku Monte Cassino, prowadzącego na molo. To jeden z najbardziej popularnych deptaków w Polsce i najbardziej reprezentacyjna ulica miasta. Znajdują się tutaj lokalne knajpki, kawiarnie i sklepy. Już przed II wojną światową na Monciaku znajdowały się zakłady usługowe, kina i lokale rozrywkowe. To sprawiło, że ul. Monte Cassino stała się najbardziej ruchliwym miejscem Sopotu, pełnym życia towarzyskiego. Latem można spotkać tu ulicznych grajków, sprzedawców i malarzy.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe140-240/pokój
pokoje2 osobowe160-299/pokój
pokoje typu studio3 osobowe260-390/pokój
pokoje typu studio4 osobowe360-490/pokój

Oferujemy atrakcyjne zniżki dla grup zorganizowanych. W cenie noclegu śniadanie. Doba hotelowa od 14.00 do 12.00 w dniu wyjazdu.

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

Obiekt

Na terenie obiektu parking.

Zabiegi

U nas także: sauna sucha, sauna parowa, solarium.

Imprezy i konferencje

Do dyspozycji 2 sale konferencyjne.

Położenie

Obiekt położony jest w centrum miasta. Obiekt zlokalizowany przy trasie - na odcinku: Gdańsk - Gdynia.