Szkolne Schronisko Młodzieżowe Cuma

adres
ul. Monte Cassino, Szczecin, zachodniopomorskie
za nocleg od
16 PLN

O nas

Proponujemy noclegi dla turystów indywidualnych i grup zorganizowanych, poszukujących wygodnego i taniego miejsca w Szczecinie. W ofercie posiadamy sto trzydzieści miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu-, cztero-, sześcio- i dziesięcioosobowych, ładnie i przytulnie urządzonych. Część pokoi posiada prywatne łazienki. Łazienki wspólne znajdują się na korytarzach i są wyposażone w natryski, umywalki i toalety. Do dyspozycji oddajemy ogólnodostępną kuchnię samoobsługową z naczyniami i sprzętami, niezbędnymi do samodzielnego przygotowania posiłku – są to kuchenki, czajniki, lodówka, garnki, naczynia, sztućce i kuchenka mikrofalowa. Do odpoczynku służy świetlica z dostępem do internetu, telewizorem, biblioteczką i grami. Różnego typu spotkania i imprezy można zorganizować w jednej z sal konferencyjnych. Jako dodatkowe udogodnienia przygotowaliśmy przechowalnię bagażu oraz parking strzeżony.

Dookoła budynku znajduje się pięknie zagospodarowany ogród ze ścieżką edukacyjną „Pod Magnoliami”, który został doceniony w konkursie „Cały Szczecin w kwiatach” i zajął II miejsce. W ogrodzie jest dużo miejsca do odpoczynku na leżakach i ławeczkach, alejki spacerowe i stoły do tenisa. Nasze schronisko świadczy usługi na wysokim poziomie, o czym świadczą liczne nagrody, przyznawane w konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich, jeżeli chodzi o współzawodnictwo schronisk młodzieżowych. Pragniemy zapewnić odpowiedni komfort wypoczynku wszystkim naszym gościom, dlatego w obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i picia alkoholu.

Dużym atutem schroniska jest położenie blisko centrum miasta i Jasnych Błoń im. Jana Pawła II. Taka lokalizacja i dobre połączenie komunikacyjne pozwala na zwiedzanie zabytków Szczecina, z których najważniejszym jest Zamek Książąt Pomorskich. Warto wybrać się także na Wały Chrobrego, wejść na wieżę katedry pw. św. Jakuba Apostoła, aby móc podziwiać panoramę miasta, przespacerować wśród starych kamieniczek i zobaczyć sto odmian róż w Różance.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe22-44/osoba
pokoje4 osobowe18-20/osoba
pokoje6 osobowe16-18/osoba
pokoje12 osobowe16-18/osoba
podobne w okolicy
Apartamenty SEDINUM
za nocleg od 30 PLN
~1.1 km
Andromeda Dom Studencki ZUT Szczecin
za nocleg od 17 PLN
~1.6 km
Hostel Szwejk
za nocleg od 27 PLN
~2.8 km
Eskulap - Pokoje Gościnne
za nocleg od 50 PLN
~3.1 km
noclegi w okolicy
Mieszkania Pracownicze U Szermierzy
za nocleg od 40 PLN
~4.1 km
Pokoje Gościnne Na Słonecznej
za nocleg od 40 PLN
~6.9 km
Zajazd Pod Lipami
za nocleg od 65 PLN
~7.5 km
Usługi Hotelarskie Orion
za nocleg od 32 PLN
~10.1 km