Dom Gościnny Bursztynek

Dom Gościnny Bursztynek
adres
ul. Gdańska 70, Krynica Morska, pomorskie
za nocleg od
40 PLN

Pokoje

Oferujemy komfortowo wyposażone pokoje z łazienkami i osobnymi wejściami. Kolorystyka pokoi utrzymana jest w jasnych, ciepłych barwach, co czyni je przytulnymi i stwarza domową atmosferę.

W pokojach znajdują się niezbędne meble oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych i lodówka. Goście mogą korzystać z bezprzewodowego internetu (Wi-Fi).

Dane do przelewu:

Odbiorca: Krzysztof Małecki ul. Gdańska 70, 82-120 Krynica Morska
(w tytule proszę podać nazwisko oraz daty rezerwacji)

Nr konta: 55 1140 2004 0000 3702 6080 7392 (PLN)

Obiekt

Przy domu jest teren zielony w altaną ogrodową i murowanym grillem. Do parkowania samochodów wyznaczone jest osobne miejsce.

Atrakcje w pobliżu

Krynica Morska to doskonała miejscowość do bardziej lub mniej aktywnego wypoczynku. Na osoby, które przyjeżdżają odpocząć w typowo nadmorskim klimacie, czeka plaża i kąpielisko. Ci, którzy lubią łączyć wypoczynek nad wodą z dodatkową aktywnością, mogą spacerować i jeździć na rowerze po okolicznych lasach. Kto lubi patrzeć na świat z wysoka może wspiąć się na latarnię morską. Dla osób, które lubią kołysanie fal polecamy rejsy statkiem. Dzieci na pewno ucieszą się z wizyty z Bajkolandii, Parku Rozrywki i parku linowym.

Gastronomia

Nie oferujemy wyżywienia, jednak w mieście znajduje się wiele punktów gastronomicznych - restauracje, bary, które oferują smaczne i zróżnicowane jedzenie.

Położenie

Dom Gościnny Bursztynek zlokalizowany jest w spokojnej okolicy.

Od morza oddziela nas pas lasów - jest to odległość 800 m. Bliżej jest do Zalewu Wiślanego - 300 m. Do centrum miasta dotrzemy pieszo w ciągu 15 minut.

Zapraszamy

Zapraszamy do Krynicy Morskiej na odpoczynek od zgiełku miasta, w przyjaznej atmosferze i dogodnej lokalizacji.

Obiekt
akceptacja zwierząt
internet
parking
Rekreacja
grzybobranie
sporty wodne
trasy rowerowe
Przyjazny dzieciom
przyjazny dzieciom
W pokojach
aneks kuchenny
łazienka
Lokalizacja
położony ustronnie

wyślij e-mail

podobne w okolicy
kwatery prywatne w okolicy
noclegi w okolicy