Dom Sportowca Błonie - MOSiR Sanok

Dom Sportowca Błonie - MOSiR Sanok
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Królowej Bony, Sanok, podkarpackie
za nocleg od
35 PLN
liczba miejsc
77

O nas

Dom Sportowca w Sanoku to obiekt noclegowy, znajdujący się na ul. Królowej Bony 4. Nasi Goście mogą znaleźć zakwaterowanie w 32 pokojach z 73 miejscami noclegowymi. Posiadamy pokoje przeznaczone dla dwóch osób (21), jeden pokój dla jednej osoby, 1 pokój trzyosobowy oraz 9 pokoi trzyosobowych z łazienkami w standardzie turystycznym. Pomieszczenia są wyposażone w telefon, telewizor, dostęp do internetu oraz lodówkę. Pokoje mają także łazienki. Nie ma problemu, aby zorganizować w nich także dostawki.

W ośrodku oprócz komfortowo wyposażonych pokoi, dysponujemy także zapleczem gastronomicznym, dzięki któremu każdy Gość zje u nas smaczne i świeże dania. Posiadamy kuchnię, serwującą zdrowe dania oraz stołówkę na 72 osoby. Oprócz tego w Domu Sportowca znajdą Państwo ogólnodostępne pomieszczenia, które umilą każdemu pobyt. Jest to kawiarnia, w której można wypić pyszną, aromatyczną kawę lub rozgrzać się przy herbacie, sale konferencyjne, dzięki którym można u nas bez przeszkód zorganizować szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe. Świetlica daje możliwość spokojnego wypoczynku i relaksu, tak samo jak sauna, z której korzystanie może pozytywnie wpłynąć na nasze zdrowie i poprawić samopoczucie. Można u nas wejść do sauny suchej z koloroterapią oraz sauny mokrej. W ośrodku są także sale do ćwiczeń, dzięki którym wolny czas można spędzić aktywnie. Dysponujemy również parkingiem, na którym można bezpiecznie pozostawić swój samochód, a także autobus w przypadku grup zorganizowanych (obowiązuje dodatkowa opłata).

Lokalizacja na ul. Królowej Bony 4 daje możliwość korzystania z innych obiektów, należących do Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji. Tuż obok Domu Sportowca można korzystać z basenu, toru lodowego czy kortów tenisowych, a także Areny Sanok. W pobliżu jest także możliwość wynajmu karpackich kolib, czyli szałasów z paleniskami i siedzeniami. Jest to doskonałe miejsce do przeprowadzania imprez okolicznościowych czy biesiad staropolskich. W jednej zmieści się od 20 do 30 osób. Oprócz tego Sanok to moc innych atrakcji – zamek królewski, rynek, kościół franciszkanów, ratusz czy piękne kamienice. Warto także odwiedzić liczne muzea, a także udać się w wycieczki szlakami turystycznymi.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe165-140/pokój
pokoje2 osobowe2285-165/pokój
pokoje3 osobowe9105-225/pokój

Cena noclegu od 35 PLN od osoby.

Oferujemy rabaty na usługi sportowo-rekreacyjne.

Pokoje

Oferujemy noclegi w pokojach dwuosobowych i trzyosobowych, na życzenie jednoosobowych, komfortowo wyposażonych: łazienka, lodówka, TV, telefon.
Do dyspozycji gości są 32 pokoje - 93 miejsca noclegowe (włączając dostawki).
Bezpłatny dostęp do Wi-Fi oraz siłowni.

Obiekt

Dom Sportowca Błonie należy do kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych MOSiR Sanok. Położony jest nad rzeką San, w sąsiedztwie hali widowiskowo-sportowej Arena Sanok, toru lodowego Błonie, basenu kąpielowego i krytych kortów tenisowych.

Imprezy i konferencje

Do dyspozycji 2 sale konferencyjne.

Atrakcje w obiekcie

Do dyspozycji gości sauna z koloroterapią (mokra i sucha).

Atrakcje w pobliżu

Muzeum Budownictwa Ludowego - Skansen.
Muzeum Historyczne w Sanoku - Zamek Królewski: wystawa twórczości Zdzisława Beksińskiego, kolekcja sztuki cerkiewnej, kolekcja ceramiki pokuckiej, stała wystawa militariów, zbiory archeologiczne, dział sztuki współczesnej.
Centrum miasta z licznymi zabytkowymi kamienicami i park miejski - największy park typu górskiego w Polsce z tarasem widokowym.

Gastronomia

Oferujemy możliwość pełnego wyżywienia: śniadania, obiady, kolacje.

Do dyspozycji gości kawiarnia.

Zapraszamy

Zapraszamy na wypoczynek w komfortowych pokojach zarówno podczas wyjazdów rodzinnych, spotkań biznesowych, jak i obozów sportowych.