Hotel Basztowy ***

adres
pl. Poniatowskiego, Sandomierz, świętokrzyskie
za nocleg od
112 PLN
liczba miejsc
55

O nas

Hotel Basztowy jest położony w pięknym, malowniczym miejscu na wzgórzach Sandomierza. Jest przystosowany na przyjęcie gości niepełnosprawnych. W naszym obiekcie przygotowaliśmy przestronne pokoje idealnie przystosowane do potrzeb każdego klienta. Dbamy o zadowolenie naszych gości i jak najlepszy standard wypoczynku. Posiadamy 57 miejsc noclegowych w pokojach: 1 osobowych, 2 osobowych, 3 osobowych, 2 osobowych klimatyzowanych oraz rodzinnych. W każdym z pokoi znajduje się łazienka z kabiną prysznicową oraz suszarka do włosów. Pokoje posiadają mini barki (dodatkowo płatne), TV, telefon oraz Wi-Fi. Przed obiektem mieści się niestrzeżony parking. Można także zostawić swój pojazd na płatnym parkingu miejskim zlokalizowanym przy sąsiedniej ulicy.

W celu uprzyjemnienia pobytu naszym gościom oferujemy skorzystanie z gabinetu odnowy biologicznej, gdzie doświadczyć można wyjątkowego relaksu. Goście do wyboru mają kilka rodzajów masaży. Kolejną propozycją jest sauna fińska mająca dobroczynny wpływ na zdrowie. D dyspozycji jest również stół bilardowy. Na miłośników sztuki czeka wystawa obrazów autorstwa Małgorzaty Kruk – malarki zamieszkującej w położonym niedaleko Mielcu.

Proponujemy również udać się do naszej Restauracji Basztowej, który słynie z pysznego jedzenia. Na pewno każdy z naszych gości znajdzie coś odpowiedniego dla swojego podniebienia. Restauracja oferuje śniadania podawane w formie bufetu. W okresie letnim proponujemy gościom pyszną kawę wraz z naszą ,,szarlotką” która, zostanie Państwu zaserwowana na hotelowym tarasie. Z tego miejsca rozlega się przepiękna panorama na kościół św. Jakuba oraz wiślane zakole.

Sandomierz można zwiedzić jednym z interesujących szlaków turystycznych: Sandomierski Szlak Jabłkowy, Sandomierski Szlak Winiarski, Szlak Św. Jakuba, Szlak Czerwony, Szlak Zielony, Szlak Niebieski, Szlak Żółty. Dostępne są również ścieżki rowerowe, na które posiadamy rekomendację MPR. Hotel ma certyfikat ,,Hotel przyjazny dla zwierząt”, więc można zabrać czworonożnych pupili. W recepcji należy zgłosić aktualne szczepienia.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty2450/apartament
pokoje1 osobowe8180-200/pokój
pokoje2 osobowe20270-300/pokój
pokoje3 osobowe1337-375/pokój

Dodatkowe informacje: ceny zależne od liczby osób.