Sanatorium Uzdrowiskowe Złocień

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Szpitalna, Ustroń, śląskie
za nocleg od
68 PLN
liczba miejsc
174

O nas

Beskid Śląski to pasmo górskie, które stanowi część Beskidu Zachodniego. Graniczy z Beskidem Śląsko-Morawskim, Beskidem Żywieckim, Kotliną Żywiecką, Beskidem Małym i Pogórzem Śląskim. Składa się z dwóch pasm górskich - Pasma Baraniej Góry oraz Pasma Czantorii. Jest to bardzo malownicza okolica - stworzono tutaj wiele pieszych i rowerowych szlaków turystycznych. Ze szczytów można podziwiać przepiękne krajobrazy Polski oraz Czech, a także zobaczyć źródła dwóch najdłuższych rzek w Polsce - Wisły oraz Odry. W tym przepięknym otoczeniu przyrody znajduje się miejscowość Ustroń, która położona jest dokładnie na północnych stokach Beskidu Śląskiego u wylotu doliny Wisły. Obecnie znana jest jako miejscowość uzdrowiskowa, a to wszystko dzięki odkrytym w dziewiętnastym wieku właściwości leczniczych wody, ogrzewanej bogatym w związki siarki żużlem wielkopiecowym. Gwałtowny rozwój Ustronia jako miejscowości uzdrowiskowej nastąpił w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Wybudowano wtedy bowiem wiele ośrodków wypoczynkowo-leczniczych oraz zainwestowano w pełną infrastrukturę turystyczną. Nasz obiekt nosi nazwę “Sanatorium Uzdrowiskowe Złocień”. Dla naszych gości mamy przygotowane miejsca noclegowe w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych. Każdy pokój posiada własną łazienkę, a na wyposażeniu znajduje się telewizor, radio, telefon czy czajnik bezprzewodowy. Na terenie ośrodka mamy przygotowaną ogólnodostępną salę telewizyjną, stanowisko komputerowe (z dostępem do internetu), a także miejsce na ognisko oraz do grillowania. Jako sanatorium oferujemy również różnorodne zabiegi rehabilitacyjne oraz odnowy biologicznej. Naszym gościom oferujemy również całodobową opiekę lekarsko-pielęgniarską. Największą atrakcją naszego obiektu jest organizacja dnia regionalnego, podczas którego przybliżamy gościom tradycje oraz kulturę Śląska Cieszyńskiego. Na specjalne życzenie możemy również zorganizować piesze wycieczki po okolicy z przewodnikiem, a także dodatkowo płatne wycieczki do ciekawych miejsc Beskidu Śląskiego, Czech oraz Słowacji.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamentyosobowe6
pokoje1 osobowe590/osoba
pokoje2 osobowe2668/osoba
pokoje3 osobowe3968/osoba

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

W pokoju: radio, TV, telefon.

Gastronomia

Oferujemy: możliwość wyżywienia.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na: pobyty sanatoryjno-rekreacyjne, pobyty rehabilitacyjno-kondycyjne.

Zadowoleni klienci o nas


Witam Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Złocieniu. Wszystkie zabiegi na miejscu, również basen. Fachowa i miła obsługa. W szczególności polecam kawiarnię, grają najpiękniejszą muzykę dla każdego, można potańczyć, wspaniałą atmosferę i ciepły klimat tworzą didżej i P.barman
Witam Moje wrazenia z pobytu w sanatorium Zlocien sa rowniez pozytywne jednym malym ale jest jedna winda na tak duza ilosc kuracjuszy. Zabiegi bardzo dobrze dobrane i wykonywane przez profesjonalny personel. Kuchnia smaczna urozmajcona obsluga mila a szczegolnie P. Edytka nie zalowala usmiechu i dobrego slowa. Pokoje czyste ogolne wrazenie pozytywne Polecam
Szanowni Państwo Z sanatorium "Złocień" wróciłam 04.092015r., jestem bardzo zadowolona, rehabilitanci to wspaniali ludzie, praktykanci również. Współlokatorki super. Myślę, że podreperowałam swoje zdrowie i będę jakoś funkcjonować. Jedynym mankamentem są zbyt małe pokoje (mowa o pokojach trzyosobowych). Był to mój pierwszy pobyt sanatoryjny więc nie mam porównania. Moja opinia na temat "Złocienia" jest pozytywna. Cieszę się, że miałam możliwość skorzystać z rehabilitacji właśnie w tym sanatorium.
Polecam! Wróciłam podleczona i wypoczęta. Bogata baza zabiegowa na miejscu i miły personel. Wyżywienie dobre .Piękna okolica na spacery. Kuracjusze raczej starsi. Jest kawiarnia i tańce. Wyposażenie skromne , ale czyściutko.