Usługi Hotelarskie U Bogdana

Usługi Hotelarskie U Bogdana

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Legionów, Kalisz, wielkopolskie
za nocleg od
35 PLN
liczba miejsc
60

O nas

Wszystkim chcącym odwiedzić tak wspaniałe miasto jak Kalisz, oferujemy noclegi w naszym obiekcie o nazwie U Bogdana. Jeśli chodzi o pokoje które wynajmujemy naszym klientom, to śmiało możemy zapewnić im sto procent intymności, satysfakcję, a nawet wygodę pobytu, gdyż wynajmowane przez nas noclegi, znajdują się dosłownie w centrum Kalisza, dzięki czemu w bardzo bliskiej odległości znajdują się różnego rodzaju banki, centra handlowe, obiekty turystyczny i kulturowe. Wszystko to sprawia iż pokoje oferowane przez nas są doskonałym wyborem dla wszystkich osób przyjeżdżających zarówno w celach biznesowych, prowadząc negocjacje z potencjalnymi kontrahentami, lub dla osób które chcą zwiedzić Kalisz, poznać jego historię i zobaczyć jak wygląda to miasto, a przy okazji odpocząć w dobrym warunkach. Pokoje znajdujące się w ofercie charakteryzują się estetyką i dbałością o szczegóły, dlatego gwarantujemy również czystość i przyjemność z pobytu wszystkim, nawet najbardziej wymagającym gościom. Pokoje są dostępne w wersjach jedno, dwu oraz trzyosobowych, dzięki czemu można doskonale dopasować ich wielkość do Państwa potrzeb. Zostały one również wyposażone w dostęp do bezprzewodowego internetu, dzięki czemu nie trzeba martwić się, że istnieje ryzyko odcięcia od wiadomości i informacji ze świata, lub kontaktu z potencjalnymi klientami i rodziną. Dla osób które zastanawiają się nad dłuższym pobytem w Kaliszu, oferujemy możliwość wynajęcia pokoju na dłuższy okres czasu niż kilka dni. A jeśli będą Państwo zdecydowani zostać z nami nawet kilka tygodni, lub może miesięcy, jesteśmy również elastyczni w kwestii ceny za nasze usługi, więc istnieje możliwość negocjacji. W czasie pobytu jesteśmy również dostępni dla Państwa przez całą dobę, więc gdyby tylko pojawił się jakiś problem, lub nawet jakaś potrzeba, zawsze zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami, a dołożymy wszelkich starań aby zadowolić wszystkie potrzeby swoich Gości, którzy podczas pobytu w naszym obiekcie, są dla nas najważniejsi.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty1 osobowe119/apartament
apartamenty2 osobowe140/apartament
pokoje1 osobowe759/pokój
pokoje2 osobowe2297/pokój
pokoje3 osobowe124/pokój
pokoje4 osobowe140/pokój

* W cenie apartamentu śniadanie serwowane w hotelowym barku od godziny 8.00.
* Przy dłuższych pobytach możliwość indywidualnych negocjacji cen.
* Dla grup zorganizowanych stosujemy bonifikaty.

Obiekt

Oferujemy:
* kompetentny personel oraz fachową i miłą obsługę,
* dyspozycyjność 24h,
* pełną dyskrecję.

Imprezy i konferencje

Salka konferencyjna (dla maksymalnie 30 osób).

Gastronomia

Barek czynny w dni powszechne od 8.00 do 22.00.

Położenie

Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta Kalisza (najstarszego miasta Polski) w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu placówek usługowo-handlowych (banki, biura podróży, kantor wymiany walut itd.). Lokalizacja ta sprzyja realizacji celów biznesowych, jak i turystycznych, związanych ze zwiedzaniem miasta.