Dom Wczasowy Szarotka

Telefon
698 30...
adres
ul. Jurzyków, Wisła, śląskie
za nocleg od
35 PLN
liczba miejsc
35

O nas

Dom Wczasowy Szarotka znajduje się w w urokliwej Wiśle, która jest malowniczo położoną miejscowością w Beskidzie Śląskim. Miejscowość jest celem letnich i zimowych wyjazdów turystów z całej Polski, a także bazą wypadową do pobliskich szczytów górskich oraz innych miejscowości wypoczynkowych. Centrum miasta znajduje się na wysokości 430 metrów n.p.m., a najwyższy punkt - 1220 m n.p.m. jest zlokalizowany na szczycie Baraniej Góry, na której zboczach swoje źródła ma Wisła. Piękno tajemniczej Wisły oraz śląskiej przyrody, urzeka niezwykłymi widokami zapewniając doskonały relaks. Wisła to również liczne atrakcje turystyczne, smaczne restauracje oraz bardzo znana skocznia narciarska rozsławiona przez naszego złotego medalistę w skokach narciarskich - Adama Małysza.

Dom Wczasowy Szarotka przy ulicy Jurzyków serdecznie zaprasza na wakacyjny wypoczynek w otoczeniu malowniczych i spokojnych zakątków gór i lasów, które tworzą unikalny mikroklimat. Dom oddalony jest około 3,5 km od centrum i leży w dolinie potoku Dziechcinka. W ofercie noclegowej znajdują się komfortowe pokoje 2-,3- oraz 4-osobowe urządzone są w ciepłej kolorystyce i bardzo przytulnie. Do dyspozycji gości są wygodne łóżka posłane świeżą pościelą, sofy, krzesła, stół oraz funkcjonalne szafy. Ponadto, Dom Wczasowy Szarotka dysponuje świetlicą oraz salą z tenisem stołowym.

Obiekt znajduje się na terenie ogrodzonej posesji z parkingiem samochodowym.Latem można korzystać z małego basenu ze zjeżdżalnią. Gospodarze obiektu organizujemy ogniska z pieczeniem kiełbasek, grill oraz kuligi. W pobliżu znajdują się szlaki turystyczne, trasy rowerowe, wyciągi narciarskie oraz liczne zabytki. Weseli i życzliwi gospodarze obiektu zapewnią obsługę na wysokim poziomie, przyjazną i domową atmosferę oraz sprawią, że pobyt będzie niezapomniany i wyjątkowy.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe
pokoje3 osobowe
pokoje4 osobowe

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Rodzaj oferty
pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe
pokoje czteroosobowe
Oferta dla
grupy
rodziny
pary
single
podobne w okolicy
ośrodki wypoczynkowe w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Wyciągi Narciarskie Pasieki ~ 2.00 km
- Przejście graniczne Beskidek-Beskydek ~ 2.02 km
- Cieślar ~ 2.03 km
- Katolicki Cmentarz Komunalny w Wiśle przy ul. Ochorowicza ~ 2.19 km
- Stożek Mały ~ 2.22 km
- Soszów Wielki ~ 2.26 km
- Parafia ewangelicko-augsburska w Wiśle ~ 2.42 km
- Stacja Narciarska Soszów ~ 2.43 km
- Kościół Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle ~ 2.50 km
- Stacja Kolejowa Wisła Głębce ~ 2.56 km
- Kompleks Narciarski Arłamów ~ 2.56 km
- Katolicki Cmentarz Komunalny w Wiśle przy ul. Groniczek ~ 2.59 km
- Parafia ewangelicko-augsburska w Wiśle ~ 2.78 km
- Parafia ewangelicko-augsburska w Wiśle ~ 2.80 km