Pokoje Gościnne - Danuta Kwidzińska

Pokoje Gościnne - Danuta Kwidzińska

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Strażacka, Chłapowo, Władysławowo, pomorskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
50

O nas

Osobom, które pragną wypoczynku w nadmorskich klimatach, polecamy zapoznanie się z ofertą noclegową Villi Danusia w Chłapowie. W naszym obiekcie znajdą Państwo zarówno przytulne i komfortowe pokoje, jak i apartamenty o podwyższonym standardzie. Do dyspozycji gości oddajemy trzy w pełni wyposażone kuchnie, w których mogą Państwo przygotowywać posiłki we własnym zakresie. Na terenie całego budynku mogą Państwo połączyć się z szybkim Internetem poprzez bezprzewodowe łącze WiFi. Na terenie ośrodka udostępniamy miejsca do zorganizowania grilla, jest go na tyle dużo, aby mogli Państwo swobodnie bawić się w gronie najbliższych i znajomych. Dodatkowo przygotowaliśmy również miejsca zadaszone na wypadek gorszej pogody. Teren naszej posesji jest na tyle duży, że mogliśmy pozwolić sobie na przygotowanie dla naszych gości ogrodzonych miejsc parkingowych, aby wszyscy odwiedzający mogli u nas bezpiecznie pozostawić swoje auta. Nasi najmłodsi goście także znajdą coś dla siebie - w domu mieści się kącik zabaw, a na zewnątrz znajdują się: boisko, piaskownica, huśtawki i trampolina, gdzie dzieci bardzo chętnie spędzają czas. Dysponujemy pokojami jedno-, dwu-, trzy- oraz czteroosobowymi, część z nich posiada własne łazienki; Apartamentem Małżeńskim, który jest w pełni wyposażony; oraz Apartamentem Rodzinnym, odpowiednim dla 5-6 osób, również w pełni wyposażonym, a także posiadającym własny aneks kuchenny. W każdym z pokojów udostępniamy dla Państwa czajnik oraz telewizor, a w niektórych z nich dodatkowo znajdują się lodówki oraz mają one dostęp do balkonów. Wszystkie pokoje posiadają podstawowe wyposażenie, są komfortowe i przytulne, a także nienagannie czyste, odpowiednie zarówno do wypoczynku, jak i do pracy. W pokojach znajdą Państwo wygodne łóżka, biurka, stoliki oraz szafy i szafki. Koszt wynajmu Apartamentu Małżeńskiego wynosi 120 zł za dobę hotelową, natomiast Apartamentu Rodzinnego - 250 zł za noc. Dodatkowo do cen pokojów należy doliczyć opłatę klimatyczną. Rezerwacji noclegów można dokonać drogą mailową lub telefoniczną.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty2 osobowe1150/apartament
apartamenty6 osobowe1250/apartament
pokoje1 osobowe345-70/osoba
pokoje2 osobowe2030-55/osoba
pokoje3 osobowe930-55/osoba

Dodatkowo opłata klimatyczna: 1,30 PLN od osoby za dobę, 0,60 PLN od dziecka za dobę.

Pokoje

Pokoje z łazienkami i balkonami.

W pokojach: TV, lodówka, czajnik bezprzewodowy.

Apartamenty

* Apartament Małżeński 2-osobowy z pełnym wyposażeniem.
* Apartament Rodzinny 4-5 osobowy, z pełnym wyposażeniem i własnym aneksem kuchennym.

Obiekt

Do dyspozycji gości: bezprzewodowy internet (Wi-Fi), 3 kuchnie w pełni wyposażone. Na terenie obiektu miejsca do parkowania na terenie ogrodzonej posesji. Na terenie obiektu także możliwość grillowania.

Atrakcje w obiekcie

Dla dzieci: huśtawki, trampolina, piaskownica, boisko.

Atrakcje w pobliżu

Atrakcje turystyczne: Muzeum Obrony Wybrzeża znajdujące się na paśmie Półwyspu Helskiego, fokarium, Groty w Mechowie, latarnia morska w Rozewiu.

Gastronomia

W pobliżu: bar, stołówka.

Położenie

Do morza 400 m.

Do lasu 1000 m.

Zapraszamy

Cisza i spokój sprawią, że chętnie powrócą Państwo do nas jeszcze niejeden raz!

Gwarantujemy przyjazną i domową atmosferę.