Hotel Rialto *****

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Wilcza, Warszawa, mazowieckie
liczba miejsc
80

O nas

Wakacje to czas wyjazdów i podróży. Dlaczego by więc nie pozwiedzać naszej wspaniałej stolicy? Każdy powinien być tam chociaż raz, jednakże niestety duża część Polaków omija to miejsce. Tłumaczą się, że "nie ma czasu", "nie jest po drodze" i tym podobne. Warto jednak tam pojechać ze względu na wiele atutów, które kryje to miasto. Z całą pewnością nie będziecie się nudzić i spędzicie tu wspaniały czas. Przed wyjazdem trzeba jednak odszukać i zarezerwować odpowiedni hotel. Musi spełniać podstawowe standardy, być położony w dogodnym miejscu oraz zadowalać swoich Klientów. Właśnie takim hotelem jest hotel Rialto. Dlaczego jest taki niesamowity? Otóż dlatego, że to pierwszy, niezwykle luksusowy hotel typu boutique w naszym kraju. Oferuje on nie tylko dużą elegancję oraz luksus, ale także profesjonalną obsługę. Będą się tu bardzo dobrze czuć zarówno goście podróżujący turystycznie, jak i klienci biznesowi. Nasz hotel charakteryzują udogodnienia, które są najwyższej jakości, ale także intymna atmosfera, indywidualnie dobierana i uważna obsługa, a także wyśmienita kuchnia, które podbije serca nawet największym znawcom i smakoszom. Jakie pokoje posiada hotel Rialto? Do dyspozycji gości mamy niezwykle wygodne i dobrze wyposażone pokoje. Charakteryzuje je przede wszystkim luksus, mają zadowolić gościa i sprawić, aby się zrelaksował i odprężył. Wiemy, że to jedyny sposób na oderwanie się od problemów dnia codziennego. Jaka jest lokalizacja hotelu Rialto? Ten wspaniały budynek usytuowany jest dosłownie w samym centrum stolicy. W szybki i łatwy sposób można się dostać do istotnych miejsc spotkań, biznesu, a także rozrywki. Co więcej, nie ma problemu z dotarciem do różnorakich szlaków historycznych albo handlowych. Do niezwykłego, warszawskiego centrum handlowego, na popularne i lubiane "Złote Tarasy" czy do Pałacu Kultury i Nauki można dojść nawet na piechotę. Hotel Rialto ma tę zaletę, że umiejscowiony jest w bardzo bliskiej odległości od głównych środków transportu. Dzięki niemu można poczuć klimat centrum Warszawy.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty2 pokojowe11
pokoje1 osobowe
pokoje2 osobowe27

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach: telefon, TV-SAT, dostęp do internetu. W naszej ofercie pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Obiekt

Na terenie obiektu także biblioteka. Na terenie obiektu parking strzeżony.

Imprezy i konferencje

Do dyspozycji 2 sale konferencyjne.

Atrakcje w obiekcie

Do dyspozycji gości sauna. Dla aktywnych Fitness club.

Gastronomia

Nasza specjalność to kuchnia: europejska, polska.

Położenie

Dworzec kolejowy 1 km. Dworzec autobusowy 1 km. W pobliżu lotnisko.