Apartament Prezydencki

Telefon
698 30...
adres
ul. Słoneczna, Jarosławiec, zachodniopomorskie

O nas

Prezydencki Apartamenty położony jest w centrum klimatycznego Jarosławca. Bardzo blisko jest z obiektu do głównego deptaka i symbolicznego budynku z czerwonej cegły, czyli latarni morskiej.

Prezydencki Apartamenty to 2 eleganckie i gustownie urządzone apartamenty 6 osobowe z kompleksowym wyposażeniem. Apartament Wschodni składa się z salonu, sypialni, kuchni i łazienki. W klimatyzowanym salonie znajduje się stół, komplet wypoczynkowy z opcją spania, telewizja satelitarna, konsola do gier, sprzęt audio. Salon i sypialnia znajdują się obok siebie, oddziela je szklana ściana z zasłoną. W łazience umieszczona jest wanna posiadająca funkcję chromoterapii, toaleta, lustro, umywalka i suszarka do włosów. Kuchnia posiada wyspę i barek, jest całkowicie wyposażona. Do użytku gości są: lodówko-zamrażalka, płyta indukcyjna, czajnik, zmywarka, ekspres do kawy, blender, Thermomix, komplet garnków, naczyń, zastawa stołowa i akcesoria kuchenne.

Apartament Zachodni jest urządzony jest prawie tak samo jak Wschodni poza kilkoma małymi różnicami. W łazience zamiast wanny jest kabina prysznicowa. W kuchni nie ma natomiast blendera i Thermomixu, poza tym reszta wyposażenia pozostaje taka sama. Z okien Apartamentów Prezydenckich rozciąga się panorama Morza Bałtyckiego.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

podobne w okolicy
apartamenty w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Rodzinny Dom Opieki "Leśny Dworek" Jarosławiec ~ 1.26 km
- Kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Jarosławcu ~ 1.74 km