Sanatorium Uzdrowiskowe Orlik **

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Zdrojowa, Ustroń, śląskie
za nocleg od
70 PLN
liczba miejsc
150

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe8100-110/osoba
pokoje2 osobowe2270-80/osoba

Opłata za parking niestrzeżony - 6 PLN/ doba Opłata uzdrowiskowa: dorośli - 3 PLN/doba, dzieci - 1,30 PLN/doba

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

W pokojach: TV-SAT, radio, telefon.

Obiekt

Na terenie obiektu: parking, możliwość grillowania.

Zabiegi

Zapraszamy na: turnusy rehabilitacyjne.

Atrakcje w obiekcie

Do dyspozycji gości sauna.

Dla aktywnych: bilard, tenis stołowy - ping-pong, basen kąpielowy odkryty.

Gastronomia

Oferujemy szeroki wybór dań.

Położenie

Centrum miasta 2 km.

Atuty położenia: obiekt położony w cichym i spokojnym miejscu, okolica ciekawa przyrodniczo.

Zadowoleni klienci o nas


Bardzo polecam,. Byłam na 21 dniowym pobyi sanatoryjnym z NFZ i wszystko było SUPER Żal było wracać do domu. Pokój 3-osobowy ładny z bardzo dużą łazienką . Obsługa bardzo kulturalna pomocna i życzliwa. Wszystkie zabiegi na miejscu,możliwość dokupienia zabiegów. Jedzenie bardzo dobre nic się w ciągu turnusu nie powtórzyło.Pan doktor Dłubak bardzo dbający o kuracjuszy 3 -krotna konsultacja lekarska.Bardzo dziękuje za pobyt w Orliku,dziękuje serdecznie Edyta R
W KRONICE SANATORIUM ORLIK W USTRONIU taki daliśmy wpis : Za pośrednikiem tej kroniki chcieliśmy serdecznie podziękować za wspaniały pobyt i stworzenie wręcz rodzinnej atmosfery przez Panią Dyrektor Nel………. z pracownicami recepcji Panu Doktorowi Andrzejowi ………. który fachowością i odpowiednim podejściem do pacjenta daje wyraz że chce leczyć i pomóc, rehabilitantom za fachowość i miłe podejście do pacjenta ,personelowi kuchennemu za dobre posiłki i miłą obsługę kelnerską, ekipie higieny za utrzymanie czystości. W tej opinii nie jesteśmy osamotnieni bo z rozmów z kuracjuszami wynikało że prawie wszyscy mają podobne zdanie.. Natomiast grupce 2-3 osób wiecznie niezadowolonych którzy zachęcali innych aby zakłócić normalną prace Ośrodka ,radzimy aby po powrocie do domu pozbyli się luster a przed każdym następnym wyjazdem do Sanatorium złożyli wizytę u lekarza psychiatry celem poprawy stanu zdrowia. Wtedy może po przyjezdzie na miejsce nie będą zatruwali sobie pobytu, personelowi i innym kuracjuszom. Podobne pisemne podziękowanie za pobyt w Orliku będzie skierowane do NFZ w Katowicach oraz w internecie a przy każdej nadarzającej się okazji wrócimy do Państwa. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i do zobaczenia Teresa i Jan M
jest super. pięć zbiegów dziennie. fachowi rehabilitanci zwłaszcza panowie Marek i Mateusz.. doktor Dłubak spokojny i wyrozumiały człowiek. jedzenie niczego obie. zabiegi wszystkie na miejscu! basen, sauna i jacuzi z solanką!
Fajny obiekt,super wyżywienie,doskonała baza zabiegowa,wszystko na miejscu.Bardzo miła i fachowa obsługa.Gratulacje.Widać jak się chce to nawet o kuracjusza z NFZ można zadbać.
Byłam pierwszy raz w sanatorium i jechałam pełna obaw. Okazało się, że było fantastycznie. Wszyscy byli bardzo mili, posiłki smaczne. Opieka medyczna i pielęgniarska była wzorowa. Rehabilitanci to wspaniali fachowcy, a przy tym przesympatyczni. Jestem bardzo zadowolona z pobytu i wszystkim pracownikom bardzo dziękuję.
super hotel polecam
W Ustroniu byliśmy pierwszy raz. Hotel Orlik zrobił na nas miłe wrażenie. W trakcie trwania turnusu korzystaliśmy z zabiegów przepisanych przez Panią doktor Krystynę Wójcikowską-Jemas ,która trafnie zaleciła zabiegi a dobrze dobrany i wykształcony zespół rehabilitantów starannie je wykonał. Marek Gerlitz - hydroterapeuta, Michał Konderla - fizykoterapeuta Monika Majer - kinezyterapeutka. Dziękujemy wszystkim w/w oraz pani Dyrektor, paniom z recepcji m.in. pani Basi, personelowi kuchni i obsłudze hotelowej za miłą i sympatyczną atmosferę. Polecamy wszystkim hotel uzdrowiskowy ORLIK .