Sanatorium Uzdrowiskowe Oaza

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Świętokrzyska, Inowrocław, kujawsko-pomorskie
za nocleg od
85 PLN
liczba miejsc
170

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty110-190/osoba
pokoje1 osobowe120-140/osoba
pokoje2 osobowe
pokoje3 osobowe85-100/osoba

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV-SAT, telefon, radio.

Zadowoleni klienci o nas


Bardzo sympatyczny pobyt. Czysto, raczej smacznie (sprawa gustu), a obsługa w restauracji przemiła. Mały minus dla kapeli sylwestrowej, ale co tam - bawiliśmy się jakoś. Obsługa zabiegów sprawna, a pielęgniarki super.
W sanatorium Oaza byłam od 01 do 22 grudnia 2017r Było fantastycznie .Opieka medyczna wzorowa ,jedzenie dobre,zabiegi profesjonalne,atmosfera przyjazna i najlepsza muzyka jaką w życiu słyszałam codziennie w kawiarence Oaza. Wykonawcą pan Karol.WIELKIE DZIĘKI.Polecam to sanatorium.
Pobyt w Oazie uważam za bardzo udany. Wspaniała atmosfera ,personel profesjonalnie i serdecznie wypełniający zalecenia lekarskie. Posiłki urozmaicone i smaczne a, śniadanie wielkanocne - przeszło wszelkie oczekiwania brawo kuchnia i obsługa kelnerska. Nie za bardzo dostosowała się pogoda ale w Wielkanoc była ok. Jeszcze gdyby ,Wifi w pok.420 było lepsze to nie byłoby do czego się przyczepić. Dziękuję wszystkim i pozdrawiam .
Byłem po raz drugi w roku 2015 w Sanatorium Uzdrowiskowym "OAZA" w Inowrocławiu w dniach 25.10-31.10.2015 tym razem prywatnie z moją żoną i nadal jestem pod wielkim wrażeniem tego ośrodka pięknie kierowanego przez Panią Prezes Urszulę Iwicką. Cudowna rodzinna atmosfera, nowoczesny budynek, wspaniały personel, kapitalna kuchnia z domowym jedzeniem, Wi-Fi, dobrze wyposażone pokoje, genialne zabiegi - jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy tam jeździć z małżonką każdego roku. Bardzo urzekający jest znajdujący się w pobliżu sanatorium piękny PARK SOLANKOWY o pow. 85 ha stanowiący oazę zieleni i TĘŻNIA SOLANKOWA w której korzysta się z inhalacji nieodpłatnie. Przytoczę fragment mojego wpisu do Kroniki: "W Inowrocku w OAZIE jest super atmosfera, każda osoba z personelu uśmiecha się i jest szczera. Ośrodkiem kieruje cudowna z klasą Pani Prezes kochana, dba o dobry klimat i o pacjentów jest zatroskana. Kuchnia to zespół wyjątkowo cudownych ludzi, każdy z nich jak mróweczka ogromnie się tu trudzi. Posiłki serwują smaczne i dogadzają jak w domu, nie szczędzą uśmiechu i życzliwości nikomu. Jestem tu już kolejny raz jako gość stały. Tym razem z Łodzi dwie osoby przyjechały. Powróciłem prywatnie z żoną moją „rodzoną”, aby po zabiegach wrócić z kobietą odmłodzoną. Wyjeżdżamy stąd zdrowsi i mówimy do widzenia, ale pozostaną nam cudowne i miłe wspomnienia". Polecamy to sanatorium z czystym sumieniem i ze szczerego serduszka. Mariusz wraz z małżonką z Łodzi.
Z zona spedzilismy dwa tygodnie w Sanatorium Oaza jesteśmy mile zaskoczeni pobytem,mila obsluga,dobra baza zabiegowa,wspaniala kuchnia opiekun naszego turnusu MEDICAL p.IRENA NOWICKA opiekowala się nami wręcz wzorowo,dziekujemy .Z i W NOWAKOWSCYp. nr 321
Byłem w Sanatorium Uzdrowiskowym "OAZA" w Inowrocławiu w dniach 17.02-10.03.2015 i jestem pod wielkim wrażeniem tego ośrodka. Cudowna atmosfera, nowoczesny budynek, wspaniały personel, kapitalna kuchnia z domowym jedzeniem, Wi-Fi, dobrze wyposażone pokoje - jestem bardzo zadowolony i będę tam jeździł nawet prywatnie. Przytoczę fragment mojego wpisu do Kroniki: "W Inowrocku w OAZIE jest super atmosfera, każda osoba z personelu uśmiecha się i jest szczera. Kuchnia to zespół wyjątkowo cudownych ludzi, każdy z nich jak mróweczka ogromnie się tu trudzi. Posiłki serwują smaczne i dogadzają jak w domu, nie szczędzą uśmiechu i życzliwości nikomu. Wyjeżdżamy stąd zdrowsi i mówimy do widzenia, ale pozostaną nam cudowne i miłe wspomnienia". Polecam to sanatorium z czystym sumieniem i ze szczerego serduszka. Mariusz z Łodzi mariusz.sicinski@gmail.com
Spędziłam w Oazie 3 przecudne tygodnie. Było mi tam bardzo dobrze, z żalem wyjeżdżałam. Wspaniała baza zabiegowa, cudowny personel, dobre jedzenie, przepiękny Park Zdrojowy i Tężnie solankowe. Pokoje wyremontowane, meble stopniowo wymieniane , ogólnie warunki przyzwoite. Po drugiej stronie ulicy otwarto w kwietniu Termy więc dodatkowa atrakcja. Bardzo chciałabym wrócić kiedyś do Oazy.
podobne w okolicy
sanatoria w okolicy
noclegi w okolicy