Noclegi Stare Babice

 • Hotel Zielonki
  ceny od
  60 PLN
  za nocleg
  Zielonki-Parcela
  liczba miejsc: 80
  Pokoje z łazienkami. W pokojach: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV LED. Na apartament składa się: sypialnia, pokój dzienny, łazienka, w pełni wyposażony aneks kuchenny. W apartamencie: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV LED. Oferujemy miejsca noclegowe dla gości...
 • Hotel Splendor
  ceny od
  83 PLN
  za nocleg
  Babice Nowe
  liczba miejsc: 70
  Pokoje o wysokim standardzie, komfortowo wyposażone. Na terenie obiektu parking. Doskonale organizujemy wesela, konferencje. Nasza specjalność to kuchnia: polska, międzynarodowa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.
 • Hedera Hotel & Restauracja
  ceny od
  120 PLN
  za nocleg
  Stare Babice
  liczba miejsc: 46
  Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV, bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi). Na terenie obiektu parking. Obiekt posiada salę konferencyjną na 200 osób. Doskonale organizujemy: przyjęcia okolicznościowe, konferencje. Wyposażenie sali: klimatyzacja.
 • Kwatery Pracownicze
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Stare Babice
  W pokojach: lodówka, TV. Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, kuchnia z pełnym wyposażeniem. Na terenie obiektu parking. W odległości 7 km Warszawa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.
 • Hostel Palac
  ceny od
  75 PLN
  za nocleg
  Stare Babice
  Pokoje: z łazienkami, przytulne i ciche. Na apartament składa się: pokój dzienny, sypialnia, łazienka. Na terenie obiektu parking. Zapraszamy.

Ciekawe miejsca w okolicy