Domki Na Klifie Molendówka

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Bałtycka, Jarosławiec, zachodniopomorskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
10

O nas

Jarosławiec to turystyczne centrum gminy Postomino. Ta piękna, nadmorska miejscowość położona między miejscowościami Wicko i Darłowo, posiada wiele walorów krajobrazowych. Urokliwe sosnowe lasy, klifowe wybrzeże, czyste, niezatłoczone plaże i przede wszystkim powietrze o dużej zawartości jodu, tworzą razem idealne warunki wypoczynkowe.

Domki Na Klifie Molendówka oferują wypoczynek w 4-5-osobowych domkach, które znajdują się w dwóch lokalizacjach, przy ulicy Nadmorskiej oraz Bałtyckiej. Domki składają się z pokoju dziennego, który połączony jest z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z prysznicem. Pokój dzienny został klasycznie umeblowany, znajduje się w nim dwuosobowa wersalka, ława, szafa, lampka nocna oraz telewizor. Aneks kuchenny został wyposażony w kuchenkę elektryczną, lodówkozamrażarkę, czajnik elektryczny oraz niezbędne akcesoria kuchenne. Sypialnia posiada komfortową dwuosobową wersalkę oraz pojedynczy tapczan.

Teren wokół domków jest ogrodzony i bezpieczny. Przy każdym z obiektów znajduje się komplet mebli ogrodowych. Na posesji istnieje możliwość grillowania. Dla dzieci przygotowany został plac zabaw. Goście mogą korzystać z bezpłatnego parkingu.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
domki letniskowe2 pokojowe230/osobadrewniane

Domki

Na domek składa się: łazienka, w pełni wyposażony aneks kuchenny, sypialnia, pokój dzienny.

podobne w okolicy
domki kempingowe w okolicy
noclegi w okolicy