Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Termy Cieplickie w Jeleniej Górze

Noclegi w pobliżu Term Cieplickich w Jeleniej Górze

Termy Cieplickie w Jeleniej Górze

Jelenia Góra leży w południowo- zachodniej Polsce w województwie dolnośląskim. Jest miejscowością bardzo lubianą przez turystów, bo zapewnia im rozrywkę przez cały rok. Jedną z bardzo popularnych atrakcji Jeleniej Góry są Termy Cieplickie. To baseny termalne i Park Wodny w jednym, gdzie miło spędza się czas. Szczególnie jesienią i zimą przebywanie w zewnętrznych termach jest bardzo przyjemnym sposobem na spędzenie czasu. Termy leżą u podnóża Karkonoszy.

Baseny termalne

Termy Cieplickie to baseny wewnętrzne i zewnętrzne o łącznej powierzchni 1200m2. Na terenie Aqua Parku znajdują się baseny przeznaczone specjalnie dla dzieci, baseny rekreacyjne, baseny termalne, zjeżdżalnie wodne, natryski, bicze wodne, wiry wodne, jacuzzi, a także Strefa SPA z saunami i gabinetami masażu. Jest to więc miejsce, gdzie można spędzić cały dzień i z pewnością nikomu nie będzie się tu nudzić. W kompleksie znajdują się wygodne szatnie, w których bezpiecznie można zostawić swoje rzeczy, a także bezpłatny parking dla gości. Baseny termalne są największą atrakcją tego miejsca, bo woda w nich jest bardzo gorąca i ma działanie zdrowotne. Ponadto Termy Cieplickie oferują wiele stałych atrakcji dla gości, jak np. wodny aerobik, squash wodny, naukę pływania, czy organizację przyjęć urodzinowych dla dzieci.

Podstawowe informacje dla turystów

Godziny otwarcia: od poniedziałku do niedzieli: 6:00 – 22:00.

Basen sezonowy czynny jest codziennie w godzinach 9:00 – 20:00.

Szczegółowy cennik biletów oraz inne istotne informacje turystyczne można znaleźć na stronie term: http://www.termycieplickie.pl/

Polecane obiekty w pobliżu Term Cieplickich w Jeleniej Górze