Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Stacja Narciarska Laworta w Ustrzykach Dolnych

Noclegi w pobliżu Stacji Narciarskiej Laworta w Ustrzykach Dolnych

Stacja Narciarska Laworta w Ustrzykach Dolnych

Urokliwe i niesamowite miejsce, które zaskoczy niejednego swoim krajobrazem i czystym górskim powietrzem. Ośrodek narciarski "Laworta" cieszy się dużą popularnością ze względu choćby na to, że jest największym i jedynym wyciągiem krzesełkowym w całych Bieszczadach.

Oferta Laworty

Stacja posiada aż trzy wyciągi - pierwszy to wyżej wymieniony wyciąg krzesełkowy, który posiada długość 1300 metrów, drugi to orczykowy o długości 1250 metrów oraz trzeci orczykowy o długości 300 metrów, który stworzony został z myślą o początkujących. Stoki są odpowiedno oświetlone, sztucznie naśnieżone, ratrakowane oraz zabezpieczone przez wykwalifikowany personel medyczny. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia, która oferuje swoim gościom ponad sto kompletów nart oraz około dwudziestu snowboardów. Dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z narciarstwem czy snowboardingiem czeka profesjonalna kadra instruktorów, która wyszkoli każdą osobę.

Bieszczadzkie przysmaki

Każdy sportowiec dobrze wie, że po porządnym wysiłku należy spożyć pełnowartościowy posiłek. Dokładnie taki czeka w restauracji Wataha. Przepyszne jedzenie prosto z tradycyjnej góralskiej kuchni, które zdecydowanie jest wisienką na torcie po długich godzinach spędzonych na stokach. Niejednego zaskoczy niebanalny wystrój wnętrza urządzonego w tradycyjnym bieszczadzkim stylu. Rzeźbione drewno, obrazy z okoliczną fauną i florą oraz futra zwierząt tworzą prawdziwie klimatyczne i przytulne miejsce. Do pysznego posiłku przy rozgrzanym kominku warto dodać okoliczny rarytas, czyli oczywiście góralski grzaniec, który idealnie rozgrzeje całe ciało.

 

Cennik i godziny otwarcia

Karta 2 godzinna 40 zł dorośli, 35 zł dzieci; karta 4 godzinna 60 zł dorośli, 50 zł dzieci. Możliwy jest zakup kart dziennych, których ceny wahają się od 70 – 450 zł w zależności od wybranej liczby dni oraz przedziału czasowego. Karty punktowe na pojedyczne zjazdy (1 lub 10 zjazdów) zamykają się w cenie od 7 – 60 zł w zależności od wybranej trasy. Kaucja za kartę magnetyczną wynosi 10 zł. Stacja czynna jest codziennie do godziny 18:00. Szczegółowe informacje dostępne pod adresem: http://lawortaski.pl/

Polecane obiekty w pobliżu Stacji Narciarskiej Laworta w Ustrzykach Dolnych