Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Skatepark w Pobierowie

Noclegi w pobliżu Skateparku w Pobierowie

Skatepark w Pobierowie

Pobierowo jest niewielką, acz urokliwą, miejscowością turystyczną, położoną tuż przy wybrzeżu morza Bałtyckiego, w województwie zachodniopomorskim. Corocznie przyciąga liczne tłumy turystów - nic w tym dziwnego, bowiem każdy z nich znajdzie coś dla siebie wśród dużej ilości atrakcji, jakie ta miejscowość może zapewniać. Ponadto, jej niewątpliwym atutem jest przyroda - okoliczny klimat jest czysty, unikatowy i pozwala wypocząć, oddychając świeżym powietrzem, lub też spacerując i podziwiając krajobrazy. Jednak Pobierowo nie jest miejscem tylko dla tych, którzy preferują spokojny wypoczynek i opalanie się na plaży. Również ci, którzy lubią wypoczywać aktywnie i uprawiać różne rodzaje sportu, znajdą tu dla siebie zajęcie i miejsce.

Coś dla fanów rolek i desek

Miłośnicy rolek, deskorolek czy też bmx-ów stanowią coraz liczniejszą grupę wśród tych, którym sport niestraszny i lubią pracować nad własną kondycją fizyczną i spędzać czas aktywnie. Miejscami odpowiednimi do uprawiania tego typu sportu są skateparki - zawierające przeszkody, umożliwiające trenowanie widowiskowych i robiących wrażenie tricków.

Charakterystyka miejsca

Skatepark w Pobierowie jest miejscem, gdzie codziennie zbierają się liczni amatorzy sportu. Mogą się tu porządnie wyszaleć i zmęczyć, trenując swoją pasję. Mogą także - dzięki dostępnym przeszkodom - nauczyć się nowych ewolucji i karkołomnych wyskoków i przejazdów. Skatepark w Pobierowie jest bardzo dobrze, profesjonalnie wyposażony - jest w czym wybierać i nie trzeba obawiać się, iż korzystanie z danych przeszkód może być niebezpieczne i stanowić zagrożenie dla zdrowia, są one bowiem zadbane i utrzymywane w nienagannym stanie. Nawierzchnia w skateparku wykonana została z masy samopoziomującej. Korzystanie z obiektu jest bezpłatne - każdy może przyjść i poćwiczyć lub zacząć swoją przygodę z tym rodzajem sportu. Można spróbować swoich sił na kolejnych przeszkodach, albo po prostu poprzyglądać się jeżdżącym, wykonującym niekiedy akrobacje przyprawiające widzów o zawrót głowy i wydające się łamać prawa fizyki.

W skład dostępnych urządzeń skateparku w Pobierowie wchodzą:

  • minirampa
  • rurka prosta
  • grindbox
  • funblox z dwoma murkami (prosty i łamany)
  • quarter
  • bank

Lokalizacja i godziny otwarcia

Skatepark położony jest przy ul. Moniuszki 4. Godziny otwarcia: 7 - 22

Polecane obiekty w pobliżu Skateparku w Pobierowie