Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu Platformy Widokowej w Rewalu

Platforma Widokowa w Rewalu

Platforma widokowa w Rewalu to jedno z tych miejsc, które wciąż chce się odwiedzać i do którego chce się powracać. Jest to betonowa, stabilna konstrukcja, powstała w roku 2009. Wysokość platformy sięga 12, 5 metra, a widoki rozpościerające się z niej zapierają dech w piersiach.

Długa Platforma posiada zejście na plażę, dzięki czemu szybko możemy znaleźć się nad morskim brzegiem i oddać się morskiej kąpieli. Każdego dnia platforma odwiedzana jest przez ogromną liczbę turystów, spragnionych pięknych widoków i niepowtarzalnego klimatu. Każdy, kto ceni sobie spokój, piękne widoki i szum morza, koniecznie powinien wybrać się na spacer po platformie widokowej. Piękna nadmorskiego krajobrazu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, a piękno tych krajobrazów z wysokości ponad 12 metrów jest jeszcze bardziej ciekawe. Stąd też ogromna liczba turystów, przybywających tutaj podczas odbywania swoich urlopów czy wczasów. Trudno bowiem wyobrazić sobie wizytę nad morze bez choć krótkiej wizyty na tej spektakularnej platformie widokowej w Rewalu.

Największe atrakcje

Platforma widokowa jest najchętniej odwiedzana przez miłośników wschodów i zachodów słońca. Jej wysokość jest na tyle duża, że warunki do obserwacji są po prostu idealne. Platformę tłumnie odwiedzają zakochani i narzeczeni, którzy zostawiają tutaj po sobie znak w postaci kłódek z wygrawerowanymi inicjałami, będące symbolem wielkiej i niezniszczalnej miłości. Platforma to idealne miejsce na odpoczynek po całym dniu zwiedzania, a także na spacer z dziećmi czy z seniorami. Można tutaj odpocząć, zregenerować się i naładować się pozytywną energią. Z platformy schodzi zejście, którym możemy dostać się na piękną, czystą plażę, na której odpoczynek to prawdziwa uczta dla zmysłów.

Cennik i godziny otwarcia

Platforma widokowa w Rewalu jest otwarta przez cały tydzień, całodobowo. Wstęp na platformę nie jest w żaden sposób ograniczony, każdy o dowolnej godzinie może przyjść i pospacerować, obserwować chmury lub fale, albo po prostu odpocząć, wdychając zdrowe, pełne jodu bałtyckie powietrze. Korzystanie z platformy jest darmowe dla wszystkich.

Polecane obiekty w pobliżu Platformy Widokowej w Rewalu