Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Park Linowy w Pobierowie

Noclegi w pobliżu parku linowego w Pobierowie

Park Linowy w Pobierowie

Nie wszyscy lubują się w spokojnym wypoczynku i leżeniu na plaży - niektórzy z nas preferują bardziej aktywne formy wypoczynku. Dla takich właśnie osób doskonałą atrakcją i sposobem na spędzenie wolnego czasu może okazać się park linowy. Pokonywanie kolejnych przeszkód z pewnością uszczęśliwi amatorów mocniejszych wrażeń i tych, którzy czują się we wspinaczce niczym przysłowiowa ryba w wodzie. Ten rodzaj rozrywki nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci - poziomy trudności tras i przeszkód są bowiem stopniowane, i każdy może wybrać taką trasę, jaka jest odpowiednie dla jego umiejętności i kondycji fizycznej. Wizyta w parku linowym w Pobierowie to niezapomniane wrażenia, ciekawa przygoda i duża dawka adrenaliny i świetnej zabawy.

Trasy w parku

W parku linowym w Pobierowie znajdziemy kilka typów tras o zróżnicowanym poziomie trudności. Nie trzeba w żadnym wypadku martwić się o bezpieczeństwo - nad bezpieczeństwem wspinających się czuwają bowiem profesjonalni, wykwalifikowani instruktorzy. Przed rozpoczęciem zabawy, każdy jej uczestnik musi również przejść krótkie, lecz bardzo istotne szkolenie, dzięki któremu dowie się, jak korzystać ze sprzętu alpinistycznego, w jaki sposób bezpiecznie pokonywać przeszkody i w jaki sposób zachować się podczas zabawy.

Rozrywka dla każdego

Nawet, jeżeli nigdy dotychczas nie próbowaliśmy swoich sił w tego typu zabawach - zdecydowanie warto przekonać się i spróbować przynajmniej raz. Ten rodzaj rozrywki zdobywa coraz szersze grono wielbicieli, i nie bez powodu - pokonywanie kolejnych, coraz to trudniejszych przeszkód potrafi dać niemałą satysfakcję. To świetna odskocznia od codzienności na wakacyjnym wyjeździe czy urlopowym zwiedzaniu - w przerwie pomiędzy wypoczywaniem, spokojnym zwiedzaniem okolicznych atrakcji i korzystaniem z możliwości lenistwa dobrze jest wykorzystać trochę czasu na aktywny wypoczynek. Ma to także korzyści dla naszego zdrowia - ruch służy naszemu organizmowi, podobnie jak przebywanie na świeżym powietrzu, a odrobina adrenaliny podczas pokonywania wysoko zawieszonych przeszkód z całą pewnością wpłynie pozytywnie na nasze samopoczucie.

 

Możliwość wejścia

Ceny sa zróżnicowane w zależności od wyboru trasy

Strona internetowa: http://www.park-pobierowo.pl/

  • Trasa łatwa i trasa średnia - 30 zł
  • Trasa trudna - 35 zł
  • Przejście z instruktorem - dodatkowe 20 zł

Polecane obiekty w pobliżu parku linowego w Pobierowie