Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Park Wodny Tropikana w Wiśle

Noclegi w pobliżu Parku Wodnego Tropicana w Wiśle

Park Wodny Tropikana w Wiśle

Park Wodny Tropikana znajduje się Hotelu Gołębiowski. Jest to idealne miejsce dla wszystkich osób, które lubią wodne zabawy. Park dostarcza wielu atrakcji i gwarantuje doskonałą zabawę dla gości w każdym wieku. Jest to miejsce, w którym można aktywnie spędzić czas oraz zrelaksować się i odpocząć.

Atrakcje Tropikany

Do dyspozycji gości, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty parku jest basen sportowy o głębokości 2,20 m i długości 25 m. Oprócz tego dostępny jest także basen z biczami szkockimi i hydromasażem, a także basen wypoczynkowo-rekreacyjny z falą. Dla dzieci przygotowano zjeżdżalnie z dwoma i trzema torami, tak zwaną beczkę, piaskownicę z zabawkami, a także brodzik z małą zjeżdżalnią dla najmłodszych. W strefie sportu goście mogą skorzystać również z siłowni. Na osoby, które chcą zakosztować mocniejszych wrażeń i potrafią pływać czeka zjeżdżalnia "cebula".

Sauny i jacuzzi

Goście mogą skorzystać także z kilku różnych saun. Dostępne są sauny suche: kosodrzewinowa, zioła alpejskie, eukaliptusowa, a także sauna parowa. Po skorzystaniu z sauny można wskoczyć do basenu z zimną wodą. Oprócz saun warto również zrelaksować się w jacuzzi. Do wyboru jest jacuzzu: ługowe, wapniowo-magnezowe, morskie i borowinowe, a także całoroczne jacuzzi zewnętrzne na solance z Zabłocia, w którym temperatura wody wynosi 40 st. Celsjusza. Na terenie parku znajdują się także jaskinia solna, grota śnieżna, tężnie solankowe i pokój rekreacyjny ze światłoterapią.

Atrakcje na świeżym powietrzu

W lecie dostępny jest basen zewnętrzny, który ma wymiary 8 na 20 metrów. Temperatura wody w tym basenie wynosi 30 st. Celsjusza. Obok dostępny jest również brodzik dla dzieci o nieco wyższej temperaturze – 35 st. Celsjusza. Na zewnątrz, na tarasie znajdują się także leżaki, które można wykorzystać do wygodnego wypoczynku i zażywania przyjemnych kąpieli słonecznych. Z tarasu rozciąga się piękny widok na krajobraz Beskidu Śląskiego. Korzystanie z parku jest bezpłatne dla gości hotelu.

Godziny otwarcia: codziennie 8:00-21:00. Ceny biletów: normalny 30 zł za 1,5 godziny, ulgowy 15 zł.

Polecane obiekty w pobliżu Parku Wodnego Tropicana w Wiśle