Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w okolicy Bolesławieckiego Parku Wodnego Orka

Bolesławiecki Park Wodny Orka

Park Wodny Orka w Bolesławcu to jedna z większych atrakcji tego miasta, która zlokalizowana jest przy placu ks. Jerzego Popiełuszki 1. Cały kompleks składa się z hali basenowej, zespołu saun, siłowni, gabinetu masażu oraz sali do squasha. To wspaniałe miejsce, które może umilić czas wakacji, jeśli akurat nie dopisuje pogoda.

Wodne przygody

W hali basenowej oprócz basenu sportowego (25m x 16m) znajduje się również część rekreacyjna, z której mogą korzystać nie tylko małe dzieci, ale również całe rodziny. Znajdujący się w tym miejscu basen rekreacyjny wyposażony został w wodne gejzery, armatki, masujące leżanki powietrzne, karuzelę oraz kaskadę wodną. Obok basenu znajduje się również niewielka zjeżdżalnia, a dla najmniejszych dzieci został stworzony dosyć płytki brodzik, który wyposażony jest w mini zjeżdżalnię, wodospad oraz fontannę.

Moc rozrywek

Kolejną bardzo ciekawą atrakcją Parku Wodnego Orka jest zespół saunowy, w skład którego wchodzi sauna sucha fińska, sauna sucha aromatyczna fińska, a także sauna parowa. W tej części obiektu oprócz wspomnianych saun znajduje się również tzw. wypoczywalnia saunarium, tuż przy tężni solankowej i wyposażona jest w 9 leżaków, na których można na jakiś czas położyć się, inhalując tym samym górne drogi oddechowe tuż przy samej tężni. Z kolei na I piętrze całego kompleksu mieści się sala do ćwiczeń wyposażona w sprzęt służący do wykonywania nie tylko ćwiczeń siłowych, ale również aerobowych. Nieopodal jest zlokalizowany również gabinet masażu oraz sala do squasha, jednak w celu skorzystania z tych dwóch atrakcji konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Najważniejsze informacje dla zwiedzających

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 6:30-22:00, sobota-niedziela i święta 8:00-22:00

Aktualne ceny biletów: http://boleslawiec.eu/orka/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=120

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: https://boleslawiec.eu/orka/

Polecane obiekty w okolicy Bolesławieckiego Parku Wodnego Orka


Byłeś tam? Podziel się wrażeniami!