Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Park Rozrywki KanYon w Opolu

Noclegi w pobliżu Parku Rozrywki KanYon w Opolu

Park Rozrywki KanYon w Opolu

KanYon Rozrywkowy Park Linowy to interesująca atrakcja turystyczna położona w Opolu przy ulicy Korfantego. Z pewnością przypadnie do gustu zwłaszcza najmłodszym turystom. Tutaj dzieci, młodzież i dorośli będą mogli wykazać się kreatywnością, pokonując szereg zadań i konkurencji. Miejsce to chętnie wykorzystywane jest na urządzanie imprez okolicznościowych, a także wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych. Tego typu aktywność fizyczna, wymagająca niejednokrotnie zaangażowania własnego sprytu i intelektu, jest idealnym sposobem na udany i kreatywny wypoczynek.

Trasy

Park Linowy został otworzony w 2013 roku i od początku przyciągał wielu klientów swoją ciekawą ofertą. Posiada łączną powierzchnię 3000 metrów kwadratowych – tak duża powierzchnia zapewnia wiele zabawy oraz możliwości do podejmowania nowych wyzwań.

W parku linowym uczestnicy będą mogli pokonać aż pięć różnych tras, przystosowanych do wieku uczestników. Dla najmłodszych w wieku od czterech lat przygotowano dwie trasy o nazwach Kanioland i Kaktusik. Głównym zadaniem będzie pokonanie drabinek oraz przejść siatkowych. Kolejną trasą jest Arizona, która jest wyzwaniem głównie dla młodzieży. Oprócz tego są jeszcze dwie trasy – o wysokim stopniu trudności Colorado z 12 przeszkodami oraz Eldorado, stosunkowo łatwa do przejścia, wyłącznie z czterema przeszkodami do pokonania. Ponadto na terenie parku znajdują się inne stałe atrakcje jak dmuchawiec, trampolina, paintball oraz minigolf.

Informacje dla zwiedzających

Od początku września do końca kwietnia od poniedziałku do piątku możliwość skorzystania z obiektu mają przede wszystkim grupy zorganizowane przez przedszkola, szkoły lub firmy. Indywidualnie można skorzystać z parku w soboty i niedziele w godzinach przeważnie od 11:00 do 18:00. Poza tym okresem indywidualnie można park zwiedzać w ciągu tygodnia już w maju i czerwcu od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-19:00, a w lipcu i sierpniu od 11:00 do 20:00.

Ceny uzależnione są od rodzaju trasy oraz liczby przejść. Za 3 przejścia na trasie dziecięcej Kanioland zapłacimy 5 zł, za 7 przejść 10 zł, a 15 zł gwarantuje przechodzenie trasy bez limitu. Za pierwsze przejście trasy Kaktusik zapłacimy 15 zł, a za każde kolejne 5 zł. Za pierwsze przejście trasy Arizona zapłacimy 20 zł (kolejne 10 zł), Colorado – 25 zł (kolejne 10 zł) oraz trasy Eldorado – 10 zł. Istnieje możliwość łączenia tras w jeden pakiet. W tym przypadku za przejście tras Arizona i Colorado zapłacimy 40 zł, a dodatkowo Eldorado – 45 zł.

Więcej interesujących informacji znajduje się pod adresem: www.kanyon.pl

Polecane obiekty w pobliżu Parku Rozrywki KanYon w Opolu