Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu Parku Linowego Tarzanek w Dębkach

Park Linowy Tarzanek w Dębkach

Dębki to idealne miejsce na aktywny wypoczynek z całą rodziną. Chociaż ta miejscowość nie jest zbyt duża, to jednak turyści cenią sobie spokój i niezwykłą atmosferę tych okolic. Dębki w ostatnim czasie stały się o wiele bardziej popularne wśród turystów pomimo, że ta położona w powiecie puckim miejscowość od wielu lat jest znana między innymi z tutejszej plaży. Plaża w Dębkach to miejsce doskonale znane nie tylko miłośnikom sportów wodnych. Jednak nie jest to jedyna atrakcja tych okolic. W Dębkach turyści mogą skorzystać z oferty Parku Linowego Tarzanek.

Świetna rozrywka dla całej rodziny

Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w Dębkach jest tutejszy park linowy. Przybywają tu przede wszystkim rodziny z małymi dziećmi, gdyż park linowy jest przeznaczony szczególnie dla najmłodszych turystów. Doskonale odnajdą się tu także ich rodzice, dopingując swoje maluchy podczas przeprawy. Przygotowane dla uczestników przeprawy oraz tory o różnych stopniach trudności to świetny pomysł na aktywny wypoczynek poza plażą.

Godziny otwarcia

Park linowy Tarzanek w Dębkach jest czynny w sezonie turystycznym w godzinach 11:00 – 20:00. Znajduje się on naprzeciwko wejścia nr 24 na plażę, więc żaden turysta nie powinien mieć problemów z odnalezieniem tego miejsca.

Ceny biletów

Koszt biletu wstępu do parku linowego jest uzależniony od wyboru trasy. Tarzanek oferuje trzy różne rodzaje torów. Najłatwiejszy tor składa się z 10 przeszkód. Zostały one przygotowane specjalnie po to, aby początkujących przyzwyczaić do przebywania na wysokości. Tor trudniejszy to już o wiele większe wyzwanie. Z kolei najtrudniejszy tor jest umieszczony na wysokości około 5 m, więc jest to zdecydowanie ciekawsze wyzwanie, przeznaczone przede wszystkim dla doświadczonych osób. Bilety wstępu na tor łatwy i o średnim poziomie trudności to koszt 25 zł. Za wstęp na najtrudniejszą trasę trzeba zapłacić 30 zł. Istnieje możliwość wykupienia karnetów uprawniających do kilku (5 lub 10) wejść. Można także skorzystać ze zniżki przy dwukrotnym przejściu przez wybraną trasę.

Polecane obiekty w pobliżu Parku Linowego Tarzanek w Dębkach