Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Helios w Ustroniu Morskim

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Helios w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie to znany nadmorski kurort, który chętnie wybierany jest przez turystów w sezonie letnim. Przyczyną tego faktu jest kameralna atmosfera panująca w okolicy, niedrogie ośrodki wypoczynkowe i ogrom atrakcji, które zapewniają nam wspaniały czas, połączony z przyjemnym wypoczynkiem. W okolicy znajduje się kilka interesujących obiektów, z których warto skorzystać. Jednym z nich jest Centrum Sportowo-Rekreacyjne Helios.

Sport i zabawa w Ustroniu Morskim

Szukając alternatywy dla plaży i morskiej bryzy, z pewnością w końcu trafimy do Centrum Sportowo-Rekreacyjne Helios. Tu różnorodność oferty przyprawia o zawrót głowy, dlatego mamy pewność, że bez względu na wiek znajdziemy coś dla siebie. Najważniejszy jest z pewnością Aquapark, który przyciąga setki turystów. W nim znajdziemy chwile relaksu i zabawy. Oprócz basenów, zjeżdżalni i brodzików dla najmłodszych, znalazło się tu miejsce na jacuzzi, saunę i strefę SPA.

To jednak nie wszystko bowiem kompleks Helios zapewnia nam sportową rozrywkę także w innym segmencie. Możemy tu pokusić się o odwiedzenie kortów tenisowych, które zwłaszcza w ciepłe dni pomagają utrzymać kondycje. Odkryte korty to świetna sprawa podczas wakacji. Dostępne są również boiska do piłki nożnej i piłki plażowej, ciekawą rozrywką jest także bowling. W kompleksie Helios znajdują się również tory do gry w kręgle.

Przy ulicy Polnej 3 w Ustronie Morskim zorganizowano doskonałą alternatywę dla wybrzeża Bałtyku, która zapewnia rozrywkę dla każdego. Sport jest stałym elementem wakacji, o którym należy pamiętać i pobudzać swoją kondycję. Warto zatem odwiedzić Centrum Sportowo-Rekreacyjne Helios.

Informacje dla zwiedzających

Centrum Helios otwarte jest w godz. 9:00 – 21:00, sauna czynna jest w dni robocze 15:45 – 20:45, natomiast w niedziele i święta 10:00- 20:45. Wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania obiektu, możliwości rezerwacji, organizacji imprez dostępne są na oficjalnej stronie kompleksu pod adresem http://gosir-ustronie-morskie.pl/

Polecane obiekty w pobliżu Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Helios w Ustroniu Morskim