Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Molo i przystań w Rewie

Noclegi w pobliżu molo i przystani w Rewie

Molo i przystań w Rewie

Szukając atrakcyjnego i spokojnego kierunku wakacyjnej podróży pod uwagę warto wziąć Rewę. Miejscowość z całą pewnością sprosta naszym wymaganiom wobec nadbałtyckiego kurortu, a dodatkowo zapewnia miłą atmosferę i brak tłumów turystów. Dzięki takiemu połączeniu mamy możliwość prawdziwego wypoczynku i cieszenia się z urlopu. To, na co szczególnie warto zwrócić uwagę to oczywiście wybrzeże rewskie.

Plaża i przystań

Rewa to niewielka miejscowość o charakterze rybackim, która jednak oferuje nam aż dwa kąpieliska. Jedno zwane północnym ciągnie się aż do Pucka, zaś drugie zaprowadzi nas w kierunku Gdyni. Plaża jest stosunkowo szeroka, a jej największym atutem oprócz czystości jest brak tłumów. Warto w tym miejscu zaznaczyć także obecność cypla rewskiego, który wychodzi ponad kilometr w morze. Wybierając się na spacer piaszczystym wybrzeżem w kierunku Trójmiasta, trafimy na przystań. Jej budowa datowana jest na początek XVI wieku. Dziś pełni funkcję przystani rekreacyjnej oraz rybackiej. To właśnie dzięki niej w pobliskich restauracjach znajdziemy tylko świeże ryby, a szukając letniej zabawy wybierzemy się na krótki rejs po zatoce Gdańskiej. Nie zapominajmy, że dzięki wypożyczalni sprzętu zlokalizowanej w pobliżu przystani możemy zdecydować się na wypłynięcie rowerkiem wodnym lub naukę obsługi żagli. Tu bowiem znajduje się Yacht Club, znany niemal na całym wybrzeżu Bałtyku.

Molo Rewskie

Spędzając wakacje w Rewie nie możemy odmówić sobie przyjemności wybrania się na tutejsze molo. Mimo, że jego rozmiary nie są duże, to z całą pewnością dostarcza ono turystom miłych wspomnień, zwłaszcza w formie wyjątkowych fotografii. Molo to także miejsce, gdzie znajdują się szkółki surfingu, w różnych jego wydaniach. To tu pod bacznym okiem instruktora postawimy pierwsze kroki na desce i złapiemy wiatr w żagiel. Nie zapominajmy, że w pobliżu zajdziemy też miejsce do kąpieli słonecznych, a nawet przyjemny bar, w którym zjemy obiad.

Zarówno molo, jak i przystań to miejsca, które tętnią życiem. Nie znajdziemy tu nadmiaru turystów, ale przyjemny, wakacyjny klimat. Spędzając cały dzień w tej okolicy, nie ma mowy o nudzie, ani problemach w znalezieniu ciekawych atrakcji.

Polecane obiekty w pobliżu molo i przystani w Rewie


Byłeś tam? Podziel się wrażeniami!