Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu Bajkowej Chaty w Rewalu

Bajkowa Chata w Rewalu

Bajkowa Chata w Rewalu to obiekt, który już od jakiegoś czsu cieszy się sporym zainteresowaniem. Wbrew pozorom nie jest to rozrywka tylko dla dzieci. Wewnątrz znajduje się kilka komnat, które znacząco różnią się od siebie. Miłośnicy znanych bajek będą mieć możliwość spotkania ulubionych bohaterów i wybrania się z nimi w podróż do krainy baśni. Osoby i mocnych nerwach mogą odwiedzić komnatę drakuli czy pokój strachu, do którego decydują się pójść tylko osoby nad wyraz odważne i szukające przygody. Zabawa jest przednia i niezapomniana, z pewnością zachwyci każdego.

Największe atrakcje

Wizyta w Bajkowej Chacie przywodzi na myśl podróż przez wiele bajek, które każdy z nas doskonale zna i pamięta, część jeszcze z dzieciństwa. Do dyspozycji turystów jest kilka różnych komnat, każdy z pewnością znajdzie coś ciekawego dla siebie. Ostatnim hitem jest komnata świętego Mikołaja, którego możemy spotkać podczas pracy nad prezentami dla dzieci. Jak widać, atrakcji nie brakuje, dlatego warto zapewnić sobie dużo czasu, by w spokoju móc odwiedzić wszystkie komnaty. Taką przygodę pamięta się przez długi czas, a może nawet przez całe życie.

Bajkowa Chata to miejsce zdecydowanie godne uwagi, pełne zadziwiających atrakcji i niezwykłych niespodzianek, które powodują gęsią skórkę, a innym razem znowu śmiech. Poszczególne komnaty są tak zróżnicowane, że nie sposób się tutaj nudzić, nawet jeśli wybieramy się w to miejsce drugi czy trzeci raz. Oferta Bajkowej Chaty wciąż się rozrasta, powstają nowe atrakcje, nowe inscenizacje, miejsce się rozrasta, oferując turystom jeszcze więcej fantastycznej zabawy, która przypadnie do gustu każdemu.

Cennik i godziny otwarcia Bajkowej Chaty

Bajkowa Chata czynna jest codziennie od 10:00 do 18:00 przez cały rok. Bilety możemy nabyć w cenie: bilet normalny 17 zł, bilet ulgowy 16 zł, bilet dziecięcy 14 zł. Bilet ulgowy przysługuje studentom i seniorom, a bilet dziecięcy osobom do lat 14-stu. Warto wygospodarować sobie odpowiednią ilość czasu i przybyć tutaj z całą rodziną. Satysfakcja i zadowolenie turystów jest gwarantowane.

Więcej na stronie: http://www.bajkowa-chata.pl/

Polecane obiekty w pobliżu Bajkowej Chaty w Rewalu