Ośrodek Wczasowy Marysieńka

adres
ul. Bałtycka, Jarosławiec, zachodniopomorskie
za nocleg od
25 PLN
liczba miejsc
300

O nas

Marysieńka to ośrodek wczasowy i kolonijny, posiadający około trzysta miejsc noclegowych. Cały teren ośrodka to trzy i pół hektara powierzchni z dużą ilością zieleni, na której znajdują się domki letniskowe, pawilony z pokojami, budynki socjalne, stołówka, kawiarnia, świetlica, alejki spacerowe, ławeczki, miejsce na urządzenie ogniska lub grilla, pole namiotowe oraz parking. W budynkach socjalnych mieszczą się sanitariaty – natryski, umywalki, toalety. Dla naszych Gości przygotowaliśmy bogate zaplecze rozrywkowe i rekreacyjne, które sprawi, że pobyt będzie udany, a wrażenia niezapomniane. Są więc tutaj boiska sportowe, basen letni, place zabaw dla dzieci, sala ze stołami do tenisa i piłkarzykami, sauna sucha i infrared, łaźnia parowa, biesiadnik, leżaki, rowery. Zapraszamy Gości indywidualnych na wczasy, weekendy, ferie zimowe, sylwestra, a grupy dzieci i młodzieży na kolonie i zielone szkoły. Nasz obiekt wspaniale sprawdzi się także jako miejsce do zorganizowania konferencji, szkolenia czy imprezy okolicznościowej. Ponieważ posiadamy Wpis do Rejestru Organizatorów Turnusów Rehabilitacyjnych, organizujemy także turnusy lecznicze.

Domki są drewniane, przystosowane do przyjęcia maksymalnie sześciu osób. Domki Magnolia posiadają własne łazienki, domki Jaśmin – umywalki i toalety. Szczególnie polecamy nowe domki dwupokojowe, z łazienką w każdym pokoju; niektóre z tych łazienek są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pokoje rozmieszczone są w trzech pawilonach: głównym, Napoleonie i Piracie. Część pokoi posiada prywatne łazienki, część umywalki; niektóre także mają balkony. Wyposażenie pokoi stanowią łóżka, szafy na ubrania, stoliki, krzesła, pościel, telewizory. Zapewniamy dostęp do internetu Wi-Fi. W zależności od potrzeb, pokoje mogą zostać przygotowane dla różnej liczby osób – od trzech do sześciu, poprzez wstawienie łóżek pojedynczych lub piętrowych.

Jarosławiec to doskonałe miejsce na wypoczynek każdego rodzaju – dla aktywnych, dla osób szukających ciszy i spokoju od zgiełku miasta, dla dzieci, rodzin, seniorów… Morski mikroklimat, bogaty w jod, zapach sosnowych lasów, szum morza, szeroka piaszczysta plaża z wysokimi klifami, czysta woda – to główne atuty tej miejscowości. Oprócz tego liczne atrakcje, rozrywki, zabytki, ciekawe miejsca. Tu nie sposób się nudzić.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe2650/pokój
pokoje3 osobowe1675/pokój
domki letniskowe4 osobowe25100/domek
domki letniskowe6 osobowe20125/domek
podobne w okolicy
Domki na Cichej
za nocleg od 19 PLN
~1.2 km
Dom Gościnny Słoneczna Przystań
za nocleg od 25 PLN
~1.5 km
Cztery Wiatry
za nocleg od 35 PLN
~1.6 km
Domki Letniskowe Fajne Miejsce
za nocleg od 44 PLN
~1.8 km
ośrodki wypoczynkowe w okolicy
Leśna Chata - wolne miejsca
za nocleg od 25 PLN
~1.2 km
Ośrodek Wczasowy Sawa
za nocleg od 89 PLN
~1.6 km
Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Rafa
za nocleg od 49 PLN
~1.7 km
Ośrodek Wypoczynkowy Katani
za nocleg od 35 PLN
~1.8 km
noclegi w okolicy
Pokoje Gościnne U Gosi
za nocleg od 30 PLN
~1.8 km
Pokoje i Nowe Domki U Adriana
za nocleg od 20 PLN
~1.9 km
Pokoje Gościnne Nadmorskie Tarasy
za nocleg od 32 PLN
~1.9 km
Pokoje Gościnne Orka
za nocleg od 30 PLN
~2.0 km